Finax

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

Finax

Post autor: Jola-Gabrysia »

Ostatnio zmieniony ndz 16 kwie, 2006 21:42 przez Jola-Gabrysia, łącznie zmieniany 1 raz.
agusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: śr 12 maja, 2004 15:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agusia »

Dla zainteresowanych produktami tej firmy wypróbowałam wynalazek pod nazwą FIberhusk. Dodaje się tego produktu jedną łyżeczkę w trakcie przygotowywania ciasta chlebowego i chleb jest o wiele lepszy. Dłużej utrzymuje świeżość, nie kruszy się. Posiada on naturalny błonnik. Poza tym wypróbowałam koncentrat do ciasta chlebowego gruboziarnisty - chleb super wyszedł i makaron rurki bardzo dobry!!! Jest tylko jeden minus - produkty są drogie. około 20 zł. każdy.
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

finax

Post autor: Jola-Gabrysia »

Marcin
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: pn 19 sty, 2004 14:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: finax

Post autor: Marcin »

Ceny Finax-u są rzeczywiście raczej skandynawskie ale całym sercem jestem przy ich akcji informacyjnej. Szkoda że krajowi, znacznie tańsi producenci, nie mogą sobie na takie akcje pozwolić (?).

Pozdrawiam,
Marcin
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

ach te ceny :(
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Te ceny rzeczywiście są przerażające, ale efekt wykorzystania mieszanek do chlebka - rewelacyjny, nawet w przypadku początkujących zjadaczy innego typu chlebusia. Mieszanka do muffinek super nawet dla najgorszego leniwca, ale cena i ilość cukru porażająca... :!:

[ Dodano: Wto 30 Sty, 2007 22:19 ]
I wygląda na to, że ich produkty w ogóle znikają z naszego rynku :029:
mamuśka Mariuszka
thh-polka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: czw 01 lut, 2007 08:46
Lokalizacja: Larvik, Norwegia

Post autor: thh-polka »

Tez polecam Finax.
Najlepszy chleb, ktory pieke to z koncentratu do ciasta chlebowego ( gruboziarnisty, z maka gryczana ).Czasem mieszam z mixem Bezgluten.
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Tylko u nas już go właściwie nie ma. Bardzo nad tym boleję, bo ich mieszanki były dla mnie rewelacyjne, choć rzeczywiście nie najtańsze, niestety... A kiedyś zamówiłam sobie ich muesli, mmm ;(
Obrazek
ODPOWIEDZ