Spotkanie celiaków w Vorwerku

Nie organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Danusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:32
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie celiaków w Vorwerku

Post autor: Danusia »

Cześć wszystkim,

jak niektórzy z Was wiedzą współpracuję z Vorwerkiem, producentem thermomixa (a zaczęło się wszystko od II MDC :D ). Ponieważ jest spore zainteresowanie tym urządzeniem wśród celiaków, to Vorwerk postanowił specjalnie dla nas zorganizować pokaz TM w swoim biurze w Warszawie.
Oprócz tego, że będzie można zobaczyć ogólną przydatność TM w kuchni, to porozmawiamy o tym co zrobić, aby dieta bezglutenowa była bogatsza w błonnik i jak do tego wykorzystać thermomix. Zobaczymy nie tylko jak wyrobić ciasto na ekstra chleb, zrobić surówkę w parę sekund, ugotować w kilka minut zupę, czy zrobić masło, ale i popróbujemy wszystkich potraw.
Spotkanie odbędzie się w sobotę 22 listopada 2008 o godz. 11, na placu Przymierza 6 (Saska Kępa, róg ul. Zwycięzców, budynek ze sklepami Rossmann i Carefour w parterze. Między tymi sklepami jest wejście do budynku, następnie trzeba wejść po schodach (lub windą) na antresolę.)

Ze względów organizacyjnych proszę o informację (może być na priv), kto się wybiera na to spotkanie.

Danusia

[ Dodano: Pon 17 Lis, 2008 11:36 ]
Kochani,

mój post był wyświetlony ponad 100 razy, a ja dostałam tylko dwie informacje zwrotne!
Muszę wiedzieć jak duża sala będzie nam potrzebna! <prosze>

Pozdrawiam
Danusia
ODPOWIEDZ