Wykaz produktów bezglutenowych

Tutaj trafiają tematy stare, nieaktualne i niepotrzebne.
Czasem warto przejrzeć.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Wykaz produktów bezglutenowych

Post autor: Jolka »

Myślę że warto ciągnąć wątek z poprzedniego forum o produktach znajdujących się w sprzedaży a ndających się dla bezglutenowców .Dziś wymacałam w sklepie następny takowy produkt .Jest to fasolka w sosie pomidorowym firmy HEINZ , na opakowaniu napisali że jest odpowiedni dla diety bezglutenowej . Gdyby tak wszyscy producenci chcieli umieszczać stosowne informacje o produkcie nasze życie byłoby o niebo prostsze .Ja chyba pokocham firmę HEINZ bo jest to kolejny produkt który można kupić i ma stosowne oznaczenie , na dokładkę jest w puszce więc jest dobry na wszelkie wyjazdy .
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Pilnujemy prządku! :)
Jeżeli chodzi o listę produktów ze starego forum, być może niedługo zostanie tu przeniesiona (wymaga to sporo pracy i czasu niestety).
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

Mi ostatnio odpisal Lisner i powiedzial(on? :) ) ze wszystkie jego produkty, nawet ryby w pomidorach etc. sa bezpieczne. Jedynym wyjatkiem jest "sledzo opiekany w occie". Lubie rybki sobie wrzucic na zab :)
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

Jeszcze jedno. Ostatnio pisalem do producenta octu-firmy Pegaz. I po prawie dwoch tygodniach zadzwonilem do nich bo mi nie odpisywali. Pani, ktora odebrala od razu sie domyslila ze to ja :) Powiedziala ze duzy problem jej zrobilem tym pytaniem. Mowila ze dlugi czas naradzala sie zkolezankami technologami zywnosci i doszly do consensusu iz ocet jest bezpieczny. Sprawdzaly to w ksiazkach, laboratorium etc. ostateczna odpowiedz brzmiala: moze pan uzywac naszego octu". Wierzyc?
beata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn 19 sty, 2004 07:22
Lokalizacja: Legnica

inne produkty?

Post autor: beata »

Mam prośbę - nie znałam starego forum a dopiero przed misiącem zaczęłam stosować dietę u mojego maluszka i spro tu dla mnie niewiadomych. proszę, ściągnijcie inne produkty ze starego forum.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

stare forum jeszcze funkcjonuje.... uwaga na wyskakjącą reklamę Cyberdusk :D zasłania wszystko :twisted:
a tu link:
już nie działa
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

Właśnie dziś chciałam wejść na stare forum i nie chce mi się otworzyć .Dobrze że to zaczęło już funkcjonować
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Jolka pisze:Właśnie dziś chciałam wejść na stare forum i nie chce mi się otworzyć .Dobrze że to zaczęło już funkcjonować
dziwne... mi się udało bez problemu...
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

W tej chwili też udało mi się tam wejść ale pewnie za jakiś czas zniknie jak wiele adresów .
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

...dlatego czym prędzej przekleiłem wątki o produktach bezglutenowych :wink:
Awatar użytkownika
Sabina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn 16 lut, 2004 15:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Sabina »

Na stronie internetowej firmyKONSPOL, znalazlam produkty mięsne bezglutenowe, adres tej strony:
pozdrawiam
<I>"Nie drażnij lwa, bo lew to ja!!" :P<I>
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

a gdzie te produkty można kupić? jakoś w krakowie ich nie widuję...
Awatar użytkownika
Sabina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn 16 lut, 2004 15:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Sabina »

Niestety nie wiem, ja we Wrocławiu też ich nie widuję :cry:
<I>"Nie drażnij lwa, bo lew to ja!!" :P<I>
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

Produkty tej firmy w Katowicach są dostepne w slkepie firmowym na ulicy Św . Jana blisko Towarzystwa Przyjaciół Dzieci . Niestety panie w tym sklepie wolą żeby te produkty zamawiać przynajmniej 1 dzień wcześniej chociaż czasami bywają tam w normalnej sprzedaży
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Zadzwoniłem teraz do Konspolu z zapytaniem gdzie w Krakowie można kupić ich produkty bezglutenowe. Podobno kiedyś zamawiało Makro, ale teraz chyba już nie. Generalnie chodzi o to, że jest słabe zainteresowanie tymi produktami u kupujących (chodzi o sklepy, a nie o nas). Pani z Działu Handlowego poradziła mi właśnie (patrz post Jolki) zapytać w okolicznym sklepie spożywczym, czy przy okazji zamawiania produktów z Konspolu nie zamówiliby coś extra dla mnie, bo skoro i tak jadą to żaden problem podwieźć coś jeszcze specjalnego, przynajmniej tak twierdzi ta Pani :)
Zablokowany