Lekarz na forum

Tutaj trafiają tematy stare, nieaktualne i niepotrzebne.
Czasem warto przejrzeć.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
asia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 72
Rejestracja: czw 20 sty, 2005 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Lekarz na forum

Post autor: asia »

My tu sobie tak na tym forum często rozmawiamy, wymieniamy się wiedzą, czasem narzekamy, pocieszamy... ale często też "gdybamy" i mamy różne wątpliwości. I w związku z tym przyszła mi do głowy taka myśl: może komuś by się udało namówić swojego lekarza by czasem zaglądnął na to forum :?: :?:
Chyba przydałby się czasem nam ktoś kto by "wyprostował" naszą wiedzę. Czyż nie :?:
Ja sądzę że warto spróbować.

...Przy okazji niektórzy lekarze mogliby się od nas wiele nauczyć.............
Pozdrawiam Asia.Obrazek
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Odpowiadam po kilku miesiącach, ale jakoś do mnie ten temat wrócił ostatnio.
Sprawa jest jak najbardziej aktualna, ale ja niestety się poddaję.
WSZYSCY, powtórzę jeszcze raz: WSZYSCY lekarze z którymi byłem w kontakcie po teoretycznie entuzjastycznych zapowiedziach, że "oczywiście" i "jak najbardziej" po krótkim czasie "zapominali" o swoich deklaracjach (BTW: już lepsi byli ci co od razu mówili "nie" albo stawiali jasno warunki finansowe :D ).
Nie będę nikogo błagał na kolanach bo nie o to tu chodzi.
Dlatego przynajmniej na razie zawieszam swoje działania w tym kierunku.
Zresztą w ogólę widzę duży marazm w jakichkolwiek działaniach. Gdzie te Stowarzyszenia? Gdzie kampanie? Gdzie naciski i lobbing?
Tradycyjnie po polsku wszystko kończy się na słomianym zapale.

Raczej tak proforma powtórzę: jeżeli znacie jakiegoś lekarza, który byłby skłonny do współpracy NON PROFIT z nami to bardzo chętnie go tu przywitamy.

Poza czysto "pomocowym" działaniem możemy umożliwić reklamę w serwisie - to możemy zrobic bez problemu.
Jak zwykle czekam na odzew...
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

:( :? szkoda .... a przydałby sie pewnie zostałby "zarzucony" pytaniami ...
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

a propos kampanii

Post autor: Małgorzata »

Skoro temat wypłynął chciałabym poinformować wszystkich, że coś się jednak dzieje w temacie "stowarzyszeń, kampanii itp." Rozumiem rozgoryczenie Mariusza, bo dawno się nie odzywałam w tej sprawie i to faktycznie wygląda na słomiany zapał, ale zapewniam, że tak nie jest. Obiecuję wkrótce więcej szczegółów. Sprawa z lekarzem na Forum też nie jest bez szans.
Zablokowany