Bezglutenowe piwo we Wrocławiu

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kukułka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob 04 wrz, 2010 17:29
Lokalizacja: Wrocław

Bezglutenowe piwo we Wrocławiu

Post autor: Kukułka »

Witajcie, we Wrocławiu pojawiło sie hiszpańskie bezglutenowe piwo Estrella Daura, o dziwo nie w specjalistycznym sklepie w centrum, tylko w osiedlowym sklepie na ulicy Solskiego! Enjoy!
Awatar użytkownika
Zawtra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 18:59
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Zawtra »

Możesz podać lokalizację na google maps, który to sklep? Jestem spoza wrocławia, ale chętnie bym podjechał.
Choroba Duhringa - diagnoza 05.04.2008
Awatar użytkownika
Kukułka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob 04 wrz, 2010 17:29
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kukułka »

Kurczę, dopiero się zalogowałam i nie za bardzo wiem, jak tu wlepić linka z google maps. Ale mogę podać dokładniejszy namiar - sklep nazywa się "Pod dębem" i znajduje się na rogu ulic Solskiego i Dzierżonia, niemalże na przeciwko szkoły podstawowej (osiedle Oporów, od strony pd-wsch, niedaleko wjazdu do Wrocławia z autostrady A4)
Jagoda, na diecie od 01.10.2009, mama Kuby (zdrowy) i Leona (?)
Bezglutenowy blog kulinarny : www.co-tygrysy-lubia-najbardziej.blogspot.com
Obrazek
pawelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 19:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pawelski »

to piwo mozna tez kupic w sieci delikatesów Delima.
Butelka 0,3 z czerwona etykietka, importowane z Hiszpani. Czy to to? :)
Jezeli jest w sklepie osiedlowym to moze i w supermarketach sie pojawi... bede bardziej szukal, bo do najblizszej Delimy mam... 40km

W smaku w porównaniu do Lecha, Tyskiego itp (eeeeeeeech) IMO duzo gorsze, ale lepszy rydz niz nic. :>
"Prawda jest tylko jedna i prawda zawsze leży... tam, gdzie leży "
Awatar użytkownika
Kukułka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob 04 wrz, 2010 17:29
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kukułka »

Dziekuję bardzo Rafale za pomoc techniczną :-) Z Google maps jestem jeszcze trochę na bakier :-)
A to rzeczywiście jest piwo importowane z Hiszpanii, z czerwoną etykietką. Nie widziałam go nigdzie indziej, a Delimy chyba we Wrocławiu nie ma, przynajmniej ja się na nią nie natknęłam.
Smakowo taki właśnie Żywiec, czy Tyskie, powiedzialbym, ale fakt - chociaż bardzo lubię, to smakoszem piwa nie jestem ;-)
Pozdrawiam wszystkich!
hejka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr 21 sty, 2009 19:14
Lokalizacja: suwalki

Post autor: hejka »

W Suwalskiej Delimie też można te piwo kupić.O,33l po ok. 7,50zł
Obrazek
Alinka:-)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 30 kwie, 2006 16:01
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Alinka:-) »

Witam! ile taka buteleczka kosztuje? w Łodzi kupowałam niemieckie piwo Neumarkter Lammsbrau w sieci "Organic" ale już od roku nie sprowadzają tego piwa ;((
Pozdrawiam
Ala
Awatar użytkownika
Kukułka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob 04 wrz, 2010 17:29
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kukułka »

Ja kupowałam po 7,99 :-) Dwa tygodnie temu we Włoszech to samo kosztowało troszkę ponad 2 euro, więc wychodzi mniej więcej to samo.
sylwia24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 14 sty, 2010 18:03
Lokalizacja: Lubin

Post autor: sylwia24 »

A czy ktoś kupował może w ostatnich dniach tam piwko? Nie jestem z Wrocławia więc nie chciałabym na darmo jechać:)
froda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011 21:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: froda »

Piwo Estella damm daura jest też we Wrocławiu na ulicy zawalnej 1c. boczna żmigrodzkiej delikatesy spoż.- monopolowe. Polecam
Ostatnio zmieniony pn 04 kwie, 2011 22:48 przez froda, łącznie zmieniany 1 raz.
majcher mirosław
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 18 cze, 2011 19:31
Lokalizacja: wrocław

Post autor: majcher mirosław »

froda pisze:Piwo Estella damm daura jest też we Wrocławiu na ulicy zawalnej 1c. boczna żmigrodzkiej delikatesy spoż.- monopolowe. Polecam
Witajcie !
potwierdzam na ul. Zawalnej jest dostępne przynajmiej na razie bo na Solskiego 'pod dEbami' chyba wszystko wykupiłem od tygodnia niema.pzdr.Mirek
jolo72
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: ndz 15 kwie, 2012 17:14
Lokalizacja: nowy sacz

nowe piwo

Post autor: jolo72 »

Witam pojawilo sie nowe piwo bezglutenowe czeskmiego browaru mozna go kupic w sklepie internetowym CELIA 0.5l cena 6,49 lepsze smakowo od Esterlla daura Polecam
http://www.sklep.piwaswiata.com/atec-celia-p-137.html
Awatar użytkownika
herbatnick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw 18 paź, 2007 22:28
Lokalizacja: Głogów/Wrocław/Opole

Post autor: herbatnick »

Wygląda na to, że wróciło lato i zimne piwo może się przydać, więc odświeżę temat.

W Almie (Arkady Wrocławskie) jest Estrella Damm Daura za ok. 7 zł. Raz kupiłem tam też cytrynowe Schnitzer Brau. Jeśli dobrze pamiętam to butelka 0.3 kosztowała jakieś 12-13 zł.

W EPI, naprzeciwko Arkad, też była Estrella Damm Daura - jakąś złotówkę czy dwie drożej niż w Almie. Poza tym Brunehaut za jakieś 15 zł.
ODPOWIEDZ