Piknik na rolkach w Trójmieście – 15 czerwca 2024

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8161
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Piknik na rolkach w Trójmieście – 15 czerwca 2024

Post autor: Leeloo »

Wolontariuszki Stowarzyszenia z Trójmiasta zapraszają rodziców i dzieci na diecie bezglutenowej ze Stowarzyszenia na „rolko-piknik” do Rolko Strefy „Przystanek Banino” przy ul. Borowieckiej 11 w Baninie 15 czerwca w
godzinach 10.00 – 13.00.

Dziećmi zajmą się prawdziwi profesjonaliści – trenerzy jazdy na rolkach i łyżwach. Tak podaje Rolko Strefa ich osiągnięcia: Mistrzowie Polski, uczestnicy Mistrzostw Świata i Europy w łyżwiarstwie figurowym. Złoci medaliści zawodów Krajowych w jeździe figurowej na rolkach. Instruktorzy i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnicy popularnego programu Gwiazdy Tańczą na Lodzie. Występujemy oraz organizujemy eventy w całej Polsce.

Dzieci zostaną podzielone na 2 grupy, które będą jeździć w godzinach :

10.00 – 10.45 – nauka i zabawa na rolkach – I grupa
11.00 – 11.45 – nauka i zabawa na rolkach – II grupa
Rolki najlepiej przynieść swoje, choć będzie można też wypożyczyć na miejscu w cenie 10 zł/para. Wówczas podczas zapisów prosimy podać rozmiar stopy – organizator udostępnia rozmiary od 26 do 38. Uwaga – dla wszystkich KASKI OBOWIĄZKOWE! Trzeba je przynieść ze sobą, mogą być rowerowe.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godzin i czasu trwania jazdy danej grupy, w zależności od ilości zgłoszonych chętnych.

W tym samym czasie w godzinach 10.00 -12.00 odbędą się zabawy z animatorem, a dorośli będą mogli oddać się rozmowom i wymianie doświadczeń na temat celiakii i diety bezglutenowej. Można zabrać ze sobą koce.

W godzinach 12.00 – 13.00 zaplanowany jest grill. Przynosimy uczestników by przynieśli własne produkty (kiełbaski, pieczywo, dodatki, przekąski, tacki, talerzyki, napoje itd.) a także coś słodkiego bezglutenowego. W przypadku przyniesienia własnych wypieków, prosimy o karteczkę z opisem użytych składników. Natomiast mamy na miejscu bezpieczny bezglutenowy grill, używany wyłącznie w tym celu 🙂

Dodatkowo we własnym zakresie u animatorów będzie można skorzystać odpłatnie z:

malowania buzi – 8 zł/os
zaplecenia warkoczyków – 12 zł/os
brokatowych tatuaży – 8 zł/os
Zainteresowanych rodziców prosimy o opłatę gotówką na miejscu u animatorów.

Warunkiem uczestnictwa jest członkostwo w naszym Stowarzyszenia i uregulowana składka za bieżący rok.
Zapisy przyjmujemy poprzez formularz do 13 czerwca: https://celiakia.pl/piknik-na-rolkach-w ... rwca-2024/
Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!
ODPOWIEDZ