Spotkanie na plaży – zapraszamy 3 września do Ełku

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8078
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Spotkanie na plaży – zapraszamy 3 września do Ełku

Post autor: Leeloo »

Serdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia i ich rodziny na wspólne pożegnanie lata na plaży miejskiej w Ełku. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 3 września 2023 r. w godz. 12.30-15.30.
Proponujemy wspólne spędzenie czasu, wymianę doświadczeń, poznanie nowych członków Stowarzyszenia, planowanie działań na przyszłość. Ale także kosztowanie bezglutenowych smakołyków i odpoczynek na łonie natury.
Podczas spotkania degustację swoich produktów oferuje Restauracja Bezglutenowa Anula z Ełku należąca do programu MENU BEZ GLUTENU. Zachęcamy również wszystkich uczestników do przywiezienia własnych wypieków bezglutenowych (koniecznie z przepisami i wykazem użytych składników).

Warto przyjechać do Ełku na cały dzień!
Zachęcamy by spędzić w tym mieście cały dzień. Poza naszym spotkaniem można skorzystać we własnym zakresie, adekwatnie do zainteresowań i potrzeb rodziny, z różnorodnych atrakcji Ełku. Poza plażą ze sprzętem wodnym miasto ma do zaoferowania promenadę nad jeziorem, kolejkę wąskotorową, Skansen Pszczelarski, Muzeum Kropli Wody czy Zamek Krzyżacki.

Zapisy* na spotkanie prosimy wysyłać do 29 sierpnia na adres mailowy: zgloszenia@celiakia.pl. W tytule maila prosimy napisać „Spotkanie w Ełku” a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia wraz z liczbą osób towarzyszących.

Zapraszamy osoby z Białegostoku, Augustowa, Suwałk i innych miejscowości z północno-wschodniej Polski. Zarezerwujcie termin!

https://celiakia.pl/spotkanie-na-plazy- ... a-do-elku/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ