Piknik rodzinny w Kielcach 17 września

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8078
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Piknik rodzinny w Kielcach 17 września

Post autor: Leeloo »

Zapraszamy serdecznie na rodzinny piknik bezglutenowy z okazji pożegnania lata, który odbędzie się w Kielcach w niedzielę 17 września 2023 w godzinach 16.00-20.00. W planie gry i zabawy oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek!

Miejsce pikniku: Biesiada Pod Lasem w Kielcach ul. Zastawie 4
Opłata za wstęp dla wszystkich: 35 zł od osoby – płatność (gotówką) na miejscu. W cenie kawa i herbata, plac zabaw oraz dmuchańce dla dzieci oraz ognisko.
Zachęcamy do przyniesienia swoich ulubionych przekąsek bezglutenowych. Kiełbaski, dodatki do kiełbasek, pieczywo, tacki i sztućce zapewnia Stowarzyszenie.

Zapisy i szczegóły techniczne:
Zapisy na wydarzenie prowadzimy do 14 września 2023. Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres: zgloszenia@celiakia.pl podając w tytule maila „Piknik Kielce”. W treści maila prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, a jeśli przychodzicie z członkiem rodziny – jego imię i nazwisko a w przypadku dzieci dodatkowo prosimy o podanie wieku. Serdecznie zapraszamy również świeżo zdiagnozowane osoby, które jeszcze nie należą do Stowarzyszenia oraz takie, które są już na diecie a zastanawiają się, czy warto do nas dołączyć. Udowodnimy, że warto, że tworzymy wielką Bezglutenową Rodzinę, do której chętnie przyjmiemy nowe osoby.

Każde zgłoszenie potwierdzimy mailem zwrotnym. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt do organizatorki spotkania: Agata Gumulska 794 534 636.

Na terenie Biesiady pod lasem jest plac zabaw oraz dmuchańce. Warto by dzieci były ubrane w stroje sportowe. Zachęcamy do przyniesienia sprzętu sportowego: piłek, skakanek i innych ulubionych zabawek podwórkowych, można wziąć koce dla dzieci. Można porobić piękne zdjęcia przy stawie. Położenie tuż przy rzece Sufragańczyk oraz kameralna otulina lasu nadają miejscu dyskrecji. Zamówiliśmy dla Was pogodę, ale gdyby pojawił się deszcz, mamy do dyspozycji wiatę na 50 osób, zadaszoną z możliwością bocznego okrycia, więc wiatr też nie jest nam straszny.

Zapraszamy!
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ