Spotkanie świąteczne w Białymstoku – 10 grudnia

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8078
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Spotkanie świąteczne w Białymstoku – 10 grudnia

Post autor: Leeloo »

Serdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia z Białegostoku i okolic na rodzinne spotkanie świąteczne. Impreza odbędzie się w niedzielę 10 grudnia 2023 r. w godzinach 11:00-13:00 w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3 w Białymstoku.

Planujemy zabawy dla dzieci z animatorką oraz wspólne ozdabianie świątecznych pierniczków. Zapewnimy ozdoby, a uczestników prosimy o przyniesienie porcji ciasteczek – koniecznie z przepisem, aby wykluczyć alergeny. Mile widziane inne świąteczne bezglutenowe wypieki do degustacji.

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest brak zaległości w składkach członkowskich.

Rejestracja uczestnictwa odbywa się poprzez wypełnienie formularza do 6 grudnia 2023 r. Po otrzymaniu formularza wyślemy potwierdzenie udziału w spotkaniu mailem.

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych. Także na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

https://celiakia.pl/spotkanie-swiateczn ... 0-grudnia/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ