Piknik pod Poznaniem z okazji Dnia Dziecka – 1 czerwca 2024

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8161
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Piknik pod Poznaniem z okazji Dnia Dziecka – 1 czerwca 2024

Post autor: Leeloo »

Zapraszamy na bezglutenowy piknik dla całych rodzin z okazji Bezglutenowego Dnia Dziecka! Spotkanie z mnóstwem atrakcji odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2024 r. w godzinach 12:00-15:00 na plaży w Niepruszewie pod Poznaniem.

W pięknych okolicznościach przyrody na dzieci czekać będzie moc atrakcji, w tym m.in. bogaty program animacji, zabawy integracyjne – ruchowe, muzyczno-taneczne, gry zespołowe. Dla miłośników zjazdów na linie będzie nawet tyrolka! I uwaga – przyjedzie najprawdziwszy wóz strażacki!

Planujemy wspólne ognisko (prosimy o przyniesienie kiełbasek we własnym zakresie), ale oprócz tego także bezglutenowe super niespodzianki dla uczestników:)

Piknik współorganizujemy z poznańskim lokalem należącym do programu MENU BEZ GLUTENU: Tu i Teraz Pracownia Terapii i Rozwoju Dziecka i przy wsparciu firmy Sano Gluten Free.

Chcesz by Twoje dziecko spędziło Dzień Dziecka z rówieśnikami na diecie bezglutenowej?
Zarejestruj się na spotkanie przez formularz. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy nie tylko członków Stowarzyszenia, choć mają oni pierwszeństwo w zapisach.

Uwaga: zachęcamy by we własnym zakresie przynieść koce, maty do siedzenia na trawie oraz wszystkie potrzebne piknikowe gadżety: kiełbaski, talerzyki, kubeczki itp.

Zapisy: https://celiakia.pl/piknik-pod-poznanie ... rwca-2024/
ODPOWIEDZ