Piknik rodzinny z wykładem dietetyka w Olsztynie – 8 czerwca 2024

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8159
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Piknik rodzinny z wykładem dietetyka w Olsztynie – 8 czerwca 2024

Post autor: Leeloo »

Zapraszamy na pierwsze od dawna spotkanie w Olsztynie – piknik rodzinny z okazji Bezglutenowego Dnia Dziecka! Dodatkową atrakcją będzie wykład dietetyczki. Spotkanie odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2024 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Popiełuszki 15.

Na uczestników wydarzenia będzie czekało mnóstwo atrakcji! Dzieci wezmą udział w aktywnościach organizowanych przez animatorów, m.in.: w zabawach z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego, kolorowych tatuaży oraz warsztatów z robienia slimów. Dorosłym proponujemy wykład dyplomowanej dietetyczki dotyczący diety bezglutenowej. Dlatego zapraszamy nie tylko rodziny z dziećmi, ale także osoby dorosłe na diecie bezglutenowej.

Uczestników spotkania prosimy o przyniesienie ze sobą bezglutenowych potraw do wspólnego poczęstunku. Z uwagi na różne nietolerancje pokarmowe prosimy, aby przygotowanym daniom towarzyszyła kartka z listą składników (najlepiej z nazwami ich producentów). Uwaga: zachęcamy by we własnym zakresie przynieść koce, maty do siedzenia na trawie i napoje.

Chcesz by Twoje dziecko spędziło Dzień Dziecka z rówieśnikami na diecie bezglutenowej? Chcesz porozmawiać o diecie bezglutenowej, zadać pytania dietetyczce? Zarejestruj się na spotkanie przez formularz. Liczba miejsc jest ograniczona! Zapraszamy nie tylko członków Stowarzyszenia, choć mają oni pierwszeństwo w zapisach.

Zapraszamy!

https://celiakia.pl/piknik-rodzinny-w-o ... rwca-2024/
ODPOWIEDZ