Piknik bezglutenowy we Wrocławiu – 9 czerwca 2024

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8159
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Piknik bezglutenowy we Wrocławiu – 9 czerwca 2024

Post autor: Leeloo »

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby na diecie bezglutenowej z Wrocławia i okolic w niedzielę 9 czerwca 2024 r. w godz. 11:00-13:00 na wspólny piknik w parku. Zapraszamy dorosłych i dzieci by poznać się i wspólnie spędzić czas, wesprzeć w trudnościach, porozmawiać o naszym bezglutenowym życiu. Wszyscy wiemy, jak trudne są początki na diecie. Dlatego zapraszamy osoby świeżo zdiagnozowane oraz te, które już zaprzyjaźniły się z dietą bezglutenową.

Zapraszamy również wszystkich, którzy zgłaszali chęć pomocy w działalności Stowarzyszenia. Miejsce naszego piknikowania: z lewej strony od wejścia na plac zabaw w parku w Alei Jana Kasprowicza (tam, gdzie w poprzednich latach).

Co zabrać ze sobą? Kocyk lub matę do siedzenia na trawie, produkty do wspólnej degustacji, owoce (umyte). Przy wypiekach, jak również przy zakupionych słodyczach, prosimy dołączyć dokładny wykaz składników. Dodatkowo według potrzeby wodę bądź inne napoje. Jeśli ktoś wybierze się na nasze piknikowanie z dzieckiem, zachęcamy by wziąć piłki, rakietki do badmintona, frisbee oraz gry, w które można grać na świeżym powietrzu, ew. planszówki.

Zgłoszenia uczestnictwa wysyłamy poprzez FORMULARZ do 6 czerwca 2024. Zapraszamy wszystkich, nie tylko członków Stowarzyszenia.

Wspólne piknikowanie przewidujemy do godz. 13:00, ale ze względu na miejsce, w którym będziemy, każdy może tam pozostać tak długo, jak tylko będzie chciał.

Serdecznie zapraszamy!

https://celiakia.pl/piknik-bezglutenowy ... rwca-2024/
ODPOWIEDZ