Piknik rodzinny na Podkarpaciu – 22 czerwca 2024

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8159
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Piknik rodzinny na Podkarpaciu – 22 czerwca 2024

Post autor: Leeloo »

erdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia na wakacyjne spotkanie rodzinne na Podkarpaciu, którego hasłem przewodnim będą pierogi. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2024 roku w gościnnych progach Gospody u Wiedźmy, lokalu z naszego programu MENU BEZ GLUTENU w Pilznie, na skraju wsi Lipiny, nr 228 w godz.10:00-14:00.

Podczas pierwszego dnia wakacji będziemy mieli okazję zwiedzić wioskę w miniaturze, mały bajkowy ogród, poznać teren zarządzany przez samą Wiedźmę :). Nade wszystko będziemy się raczyć bezglutenowymi pierogami, grillowanymi przysmakami i z pewnością trochę pobiesiadujemy 🙂

W trakcie pikniku będzie można zamówić i kupić bezglutenowe potrawy z przygotowanej na tę okazję karty, pierogi oraz mieszanki mąk jednorodnych, z których one powstają. Dla dzieci planujemy zabawy, a jedna z nich związana będzie z farbami, stąd prośba o przyniesienie fartuszków, ewentualnie „odzieży roboczej” i jednorazowych rękawiczek. Mamy również prośbę, by najmłodsi przygotowali nietypowe, własnoręcznie przygotowane podarki dla Wiedźmy – chociażby rysunki – pomogą nam ją poskromić 🙂

Prosimy o przyniesienie wody w butelkach, soków w kartonach, owoców oraz certyfikowanych bezglutenowych słodyczy i przekąsek.

Prosimy także o punktualne przybycie. W przypadku wszelkich pytań dotyczących szczegółów imprezy oraz nagłej rezygnacji z udziału lub problemów z dotarciem prosimy o kontakt z bezpośrednim organizatorem: 661 063 017. Liczba miejsc jest ograniczona, zapraszamy osoby należące do Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską. Zapraszamy do rejestracji przez formularz do wyczerpania miejsc.

Serdecznie dziękujemy właścicielce lokalu za chęć ugoszczenia nas!

https://celiakia.pl/piknik-rodzinny-na- ... rwca-2024/
ODPOWIEDZ