Piknik integracyjny w Toruniu – 8 czerwca 2024

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8159
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Piknik integracyjny w Toruniu – 8 czerwca 2024

Post autor: Leeloo »

Serdecznie zapraszamy osoby należące do Stowarzyszenia na piknik integracyjny, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2024 roku o godzinie 12:00 w Centrum Aktywności Lokalnej “Willa z Pasją”, Toruń, ul. Grunwaldzka 38.

Podczas gdy dzieci będą bawiły się z animatorkami dorośli będą mogli wymienić się doświadczeniami z naszego bezglutenowego życia. Na spotkaniu zapewniamy kawę i herbatę. Będzie też niespodzianka od certyfikowanej w ramach programu MENU BEZ GLUTENU kawiarni Swawolna.

Prosimy o przyniesienie wody w butelkach, soków w kartonach, owoców oraz certyfikowanych bezglutenowych słodyczy i przekąsek. Prosimy także o punktualne przybycie. W przypadku wszelkich pytań dotyczących szczegółów imprezy oraz nagłej rezygnacji z udziału lub problemów z dotarciem prosimy o kontakt telefoniczny z bezpośrednim organizatorem. (606-199-345 -Ludmiła Bagińska)

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia przez formularz do 7 czerwca 2024 r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest opłacona składka członkowska.

https://celiakia.pl/piknik-integracyjny ... rwca-2024/
ODPOWIEDZ