Spotkanie dla młodzieży ze Stowarzyszenia w Warszawie–13.12

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7604
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Spotkanie dla młodzieży ze Stowarzyszenia w Warszawie–13.12

Post autor: Leeloo »

Zapraszamy na pierwsze spotkanie dla Młodych w Stowarzyszeniu, nowo powstałej grupy stworzonej specjalnie dla młodzieży (gimnazjalistów, licealistów, studentów) na diecie bezglutenowej. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2014 r. (sobota) o godzinie 15 w restauracji La Cantina (ul. Nowy Świat 64), która należy do programu MENU BEZ GLUTENU. Aby wziąć udział w spotkaniu należy do 12 grudnia br. wysłać zgłoszenie na adres: annamariakobylecka@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać: swoje imię i nazwisko (jeśli samemu jest się członkiem Stowarzyszenia) lub imię i nazwisko rodzica należącego do Stowarzyszenia. Potwierdzeniem zapisu jest otrzymanie maila zwrotnego. Ilość miejsc jest ograniczona.

W spotkaniu uczestniczą tylko młodzi, rodzice mogą w tym czasie przespacerować się przepięknie oświetlonymi ulicami w kierunku Starego Miasta. W La Cantinie na młodych uczestników spotkania będzie czekała bezpłatna bezglutenowa pizza oraz lody. Napoje i wszelkie inne potrawy prosimy zakupić we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy!
Grupa Młodzi w Stowarzyszeniu ma swój profil na Facebooku, zapraszamy młodych członków Stowarzyszenia oraz dzieci (młodzież) stowarzyszonych do dołączenia:

http://www.facebook.com/groups/mlodzi.w ... u/?fref=ts

:party:
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ