Pierwszy bezglutenowy Dzień Dziecka w Kielcach – 13.06.2015

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8116
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Pierwszy bezglutenowy Dzień Dziecka w Kielcach – 13.06.2015

Post autor: Leeloo »

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej – oddział Kielce, zaprasza na pierwszy w naszym mieście bezglutenowy Dzień Dziecka. :sylwester: :sylwester: :sylwester:
Dzięki wsparciu Fundacji EKO EDUKACJA z Kielc nasze maluch spędzą 13 czerwca 2015 r. w Bawialni AQQ w Kielcach przy ulicy Źródłowej 2/10 .
Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i ich rodziców na wspaniałą zabawę. Spotkanie rozpoczynamy o godz. 10.00.
Zabawę poprowadzą animatorki, które będą do dyspozycji naszych pociech i zapewnią im wiele atrakcji. Razem z dzieciakami przygotujemy, na miejscu, bezglutenową pyszną pizzę. Każde z dzieci otrzyma słodki, i oczywiście bezglutenowy upominek. W czasie gdy dzieci oddadzą się zabawie, rodzice będą mieli okazję do poznania się i wymiany doświadczeń w prowadzeniu bezglutenowej diety.
Zapisy pod adresem a.przenzak@celiakia.pl lub michal.kaminski@poczta.pl.
W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko i wiek dziecka, oraz informację o przynależności rodzica do Stowarzyszenia.
Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. W przypadku dużej ilości zgłoszeń pierwszeństwo będą mieli członkowie Stowarzyszenia.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Anna Przenzak i Michał Kamiński


http://www.celiakia.pl/pierwszy-bezglut ... 3-06-2015/
Singerka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: czw 22 mar, 2012 11:07
Lokalizacja: Kielce

Re: Pierwszy bezglutenowy Dzień Dziecka w Kielcach – 13.06.2

Post autor: Singerka »

Byłam z córkami, ja mega pozytywnie nakręcona tym spotkaniem, mój mały bezglutek przeszczęśliwy, że w końcu gdzieś może bezstresowo jeść! Bardzo bardzo dziękuję! Na diecie jesteśmy prawie rok a było to nasze pierwsze spotkanie bg :) Oby częściej, oby więcej! Jesteście wspaniali!
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8116
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Pierwszy bezglutenowy Dzień Dziecka w Kielcach – 13.06.2

Post autor: Leeloo »

ODPOWIEDZ