Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

Witam wszystkich :)
Mam na imie Małgorzata .
Szukałam wiadomości o celiakii i trafiłam na Wasze forum :D
Mam nadzieje,że wiadomości,które tu znajde oraz wiedza Was wszystkich pomoże mi wkońcu dojść czy mój syn ma celiakie(ale o tym napisze w innym wątku na forum)
Pozdrawiam
PiotrM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 02:49
Lokalizacja: Pruszcz Gdanski

Post autor: PiotrM »

Witam,nazywam sie Piotr.Na diecie bezglutenowej jestem okolo 23lat.Mysle ze radze sobie niezle.Ponad to zajmuje sie sportem(silowym) dosyc powaznie jezeli ktos szuka jakiej kolwiek pomocy i o ile bede mogl pomoc nie zastanawiac sie tylko pisac.Odnosnie suplementacji itp.Pozdrawiam.
estelle00
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: ndz 29 cze, 2008 13:21
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: estelle00 »

Hej.Mam na imię Mariola, mam 22 lata.Na diecie jestem od około miesiąca.Cóż...są wzloty i upadki, ale jakoś to będzie, bo musi być...Dla mnie najgorsze w tej diecie jest stwierdzenie"do końca życia",ale może dam radę.Trzeba być twardym a nie mięTkim! :)
Awatar użytkownika
UlotnaChwila2005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sob 19 lip, 2008 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: UlotnaChwila2005 »

hej wszystkim, a ja jestem Kaśka i również do Was dołączam. I mnie biedną studencinę prawdopodobnie dopadła celiakia. Ale odkąd jestem na diecie (prawie tydzień) przynajmniej unormowała mi się przemiana materii i się o niebo lepiej czuję! :) Zobaczymy co będzie za jakiś czas...
Pozdrawiam serdecznie bezglutki :D
atonek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 21:49
Lokalizacja: Warszawa

wiem od kilku godzin...

Post autor: atonek »

Parę godzin temu lekarz zakomunikował mi, że i ja należę do grona tych bezglutenowych...

Jeszcze nic nie wiem - co mogę, a czego nie, z czym to moje życie "bez" się wiąże... Ale jakoś mi smutno... z wielu powodów. I dziś płaczę, może jutro spojrzę na to inaczej...

Mimo wszystko chciałam się przywitać, bo chyba pozostanę tutaj na dłużej...

Pozdrawiam...
Aneta
Awatar użytkownika
Milonia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 lip, 2008 22:45
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Milonia »

Witam!Mam 46 lat,choruję na celiakię od urodzenia,ale na diecie jestem od 1988r.,czyli od 20 lat.Dobrze,że jest forum,gdzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat naszej choroby.Poczytałam i oczy mi się otwierają-jak wielu rzeczy jeszcze nie wiem.
Jednocześnie,niektóre życiorysy wydają się być moim(np.w wieku 15 lat miałam 140cm
wzrostu).Od dziś nie będę robić żadnych odstępstw od diety!
Pozdrawiam wszystkich "nowych"-nie bójcie się,z celiakią można normalnie żyć!
Ludmiła. images/smiles/053.gif
images/smiles/053.gif
stereo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 20 lip, 2008 00:30
Lokalizacja: szczecin

Post autor: stereo »

Witam, a ja od dzisiaj zaczęłam robić wyniki, narazie lekarka dała mi na morfologie i takie tam, a podejrzenie o celiakie wzięło się po zrobieniu USG z ktorego wyszlo, ze mam powiekszone wezly chlonne na krezce czy jakos tak nei pamietam dokladnie i pogrubiona sciane jelite cienkiego, a na USG poszlam bo od 3 miesiecy booooooooooli brzuch jakbym miala miec zapalenie wyrostka, pozdrawiam
Awatar użytkownika
AB23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 10:49
Lokalizacja: Katowice-Ligota

Post autor: AB23 »

Witam wszystkich nazywam sie Adam i mam no prawie 18 lat:) na celiakie choruje od bodajże 2giego roku życia. pozdrawiam:)))
Obrazek
natka24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 13:51
Lokalizacja: Jelenia Gora

Re: Przedstaw się :)

Post autor: natka24 »

hej
jestem tu nowa milomi bedzie poznac wszystkich ktorzy choruja na celiakie.Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Carlo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn 28 lip, 2008 15:35
Lokalizacja: Białystok

Hello

Post autor: Carlo »

Witam. na dietce BG od miesiąca i kilku dni. Dobrze, że mleczko mogę pić :) i jego przetwory. Dopiero teraz czuję jak pachnie piwo, naprawdę zapach jest rewelacyjny....szkoda, że na zapachu poprzestaję ;)
Pozdrawiam dietetycznych :okulary:
Magda25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magda25 »

Cześć,
od 3 tyg jestem ponownie na diecie bezglutenowej...
Jak miałam 7 m-cy rozpoznano u mnie celiakie, "cudownie" wyzdrowiałam jak miałam 2,5 roku i od tego czasu byłam glutenożerna :) do czasu aż urodziłam dziecko.... Zaczęły się biegunki itp., lekarze leczyli mnie min. na grypę jelitową a ostatecznie okazało sie,że to celiakia i tytaj jestem :P .
Awatar użytkownika
kluska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob 09 sie, 2008 19:48
Lokalizacja: wrocław

witam :)

Post autor: kluska »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Ania i na diecie bg jestem od prawie 2 miesięcy. Cieszę się, że takie forum istnieje - gdyby nie ono, niechybnie umarłabym śmiercią głodową :P
Awatar użytkownika
Izabelka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 10:45
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: Izabelka »

Hej jestem Iza Mam 19 lat i od niedawna jestem na diecie mam nadzieje ze znajde tu kilka przydatnych wskazówek :)
BetiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 14:44
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: BetiM »

Witam,
trafiłam na to forum ponieważ moja córka (Marta - 2 latka) jest alergiczką: mleko, żółtko, pszenica. Na diecie już 4 miesiące i niestety żadnej poprawy - tzn. nie przybiera na wadze, a jeśli już to bardzo słabo i nieregularnie.
Podczytuję to forum już od kwietnia ale jakoś nie mogłam znaleźć czasu żeby się zarejestrować :/ . Dzięki Wam dowiedziałam się wielu cennych rzeczy o diecie i o produktach bezglutenowych. Zdążyłam też skorzystać z adresów sklepów z taką żywnością.
Za co serdecznie dziękuję :)
GoniaKos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw 14 sie, 2008 23:52
Lokalizacja: Birmingham UK

Post autor: GoniaKos »

:) Witajcie :)
Nazywam sie Gonia. Od 8 m-cy wiem o mojej alergii na gluten. Myslalm, ze wiem juz duzo , ale wasza strona uswiadomila mi, ze sie gleboko mylilam. Dlatego postanowilam do Was dolaczyc.
Mieszkam w Anglii. mam utrudniony dostep do wiadomosci, ale duzo juz wiem jesli macie jakies problemy w Uk piszcie do mnie a postaram sie Wam pomoc.
pozdrawiam :053:
ODPOWIEDZ