Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Monisiaczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: ndz 19 wrz, 2010 09:26
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Monisiaczka »

Jestem Monika:)od roku choruje na celiakie i w tym roku zapisalam sie do forum:)
gosia.p
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt 28 wrz, 2010 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gosia.p »

No to i ja dołączam do waszego grona ;) właśnie po 5 dniach spędzonych w szpitalu dowiedziałam się że mam celiakie ;) i szczerze mówiąc była to dla mnie najlepsza diagnoza z możliwych ;)
Trafiłam do szpitala z tego powodu, że miałam 10 krotnie przekroczone próby wątrobowe i lekarze podejrzewali wzw :galy: , oprócz tego miałam osłabienie i biegunkę non stop od miesiąca.
Celiakia ujawniła się u mnie w wieku 32 lat 2 miesiące po drugim porodzie.
Teraz dopiero zaczynam czytać na temat celiakii i dzisiaj jestem 2 dzień na diecie bezglutenowej i w końcu udało mi się poskromić biegunkę :P
Kasia22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010 10:27
Lokalizacja: PORONIN/WARSZAWA

Post autor: Kasia22 »

Katarzyna, 24 lata. choroba crohna + choroba trzewna. generalnie wielkie smierdzące g. ;-) uwielbiam chleb i ciasta i papardelle z kurkami :D poki co, ratuje mnie firma Schar, portfel za to cierpi męki.
Ostatnio zmieniony śr 29 wrz, 2010 22:50 przez Kasia22, łącznie zmieniany 1 raz.
martusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 06 paź, 2010 13:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martusia »

Witam

Mam na imie Marta
Na diecie bezglutenowej jestem od 24 IX 2010 :)
Narazie dopiero sie ucze bardzo jest mi w tym pomocne forum :)

pozdrawiam
mJULKA
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010 12:30
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: mJULKA »

Witam


Mam na imię Marta i jestem mamą 5letniej Julki-zdiagnozowana celiakia.
Dopiero zaczynamy dietę i oswajamy się z tym nowym życiem.
Pozdrawiam :okulary2:
Barwa

Post autor: Barwa »

Witam

I ja dołączam do was wszystkich.
Sama nie wiem czy się cieszyć czy płakać.
Jakiś miesiąc temu zdiagnozowano u mnie celiakię.
Z jednej strony cieszę się bo zaświeciła iskierka nadziei na moje dziwne, aczkolwiek upier..... dolegliwości.
Z drugiej strony portfel chyba będzie miał już wieeelką dziurę a i samo robienie zakupów stało się jakąś masakrą. :029:
Czytam i czytam, szukam i szukam......
Mam nadzieję, że tutaj znajdę odpowiedzi na wiele nowych pytań, które pewnie powtarzają się tu za każdym razem gdy pojawia się nowy celiatyk. :oops:
iron_girl88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw 14 paź, 2010 11:02
Lokalizacja: Gdańśk

Post autor: iron_girl88 »

Witam. Mam 22 lata od 9lat choruje na jelita, jestem po siedmiu operacjach i nie mam jelita grubego. od dwoch dni mam diete bezglutenowa i bezmleczna.. na razie jest mi ciezko z tym wszystkim.... diete mam tylko na dwa miesiace bo lekarz mowi, ze kosmki jelitowe mogly przestac wchlaniac probukty zbozowe... mam nadzieje ze znajde tu pomoc
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Zapraszamy wszystkie nowe osoby, które dołączyły do nas na forum aby przyłączyły się do Stowarzyszenia, mamy dla Was dużo materiałów - bezpłatny poradnik, gazeta, wkrótce nowe wydanie "Bez glutenu", tylko dla członków :D :

dlaczego warto być w Stowarzyszeniu?

Już prawie 600 osób jest z nami. Razem możemy więcej, zapraszamy!
Ostatnio zmieniony czw 14 paź, 2010 19:14 przez Małgorzata, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
kaha_83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 15 paź, 2010 22:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kaha_83 »

Witam serdecznie :)
Mam na imię Katarzyna, na diecie bezglutenowej jestem ponad 3 lata. Dowiedziałam się po powrocie z wakacji w Grecji, mój lekarz robił mi ogrom badan, i zalecał kilka diet po kolei przez 3 miesiące nim pomyślał o glutenie i już wiedział co mi dolega. Nadal nie wiem wszystkiego co mi wolno jeść a co nie, ale z czasem się uczę i idzie mi coraz lepiej :) najbardziej tęsknie za świeżym, chrupiącym pieczywem :(
malyglod
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 16 paź, 2010 18:06
Lokalizacja: z południa

Post autor: malyglod »

Cześć. Na pewno będę miał parę pytań. Jestem podejrzany o celiakię :D i potrzebuje pomocy w tej kwestii.
MałgorzataAnna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw 14 paź, 2010 20:33
Lokalizacja: żywiec

Post autor: MałgorzataAnna »

Witam,
jestem mamą 3-letniej Kaji u której niedawno stwierdzono celiakię. Na diecie jesteśmy już ok. 2 lat. Mam jeszcze młodszą córcie Maje (1,5 roku) i zobaczymy co z nią. Uwielbiam ten portal, zawsze jak mam jakiś problem tu znajduję odpowiedź. Nawet lekarze nieraz zawodzą a portal nigdy.
bura4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 17 paź, 2010 14:39
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: bura4 »

Witajcie, celiakię zdiagnozowano u mnie w 1999 roku, od tego czasu z przerwami jestem na diecie bez gluta :) Ostatnio ze złości na ochydne produkty chlebopodobne nie jem chleba w ogóle a tu trafiłam w poszukiwaniu przepisów na zamienniki. Pozdrawiam wszystkich bezglutowców :)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Witajcie. Mam na imię Justyna. Na diecie bezglutenowej byłam od pierwszy urodzin do 14 roku życia. Teraz czekam na wyniki badań czy przypadkiem znowu nie będę musiał do niej wrócić. U mojego synka (9 miesięcy) po wprowadzeniu glutenu pojawiły się objawy nietolerancji glutenu. Tak więc dołączam do waszego grona i odświeżam informacje, które znam z dzieciństwa. Trochę się pozmieniało. Za czasów mojej diety z dzieciństwa w sklepie był tylko ocet o mące bezglutenowej moja mam mogła pomarzyć :)
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
monia79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 24 paź, 2010 15:25
Lokalizacja: mikołów

Post autor: monia79 »

Hejka mam na imie Monika 31 lat w sierpniu dowiedziałam się że mam celiakie.
Moje życie było bajką, nie miałam żadnych większych problemów a teraz?
Nigdy nie gotowałam, nie umiem a w knajpie boje się jeść. Wiem że są gorsze choroby, ale ja jestem głodna.
gumaorbit
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn 18 paź, 2010 19:32
Lokalizacja: Przemysl

Post autor: gumaorbit »

Witam. Mam na imię Marta lat 22 na diecie od 2000roku. Młoda matka zdrowej Hani. Mała przeszłą już badania na celiakie i jest zdrowa. Studentka zadowolona z życia. Mistrzyni kuchni bezglutenowej ( samouk porazkowy :P). Mieszkam w Przemyslu gdzie cięzko o przysmaki bezglutenowe ale od czego jest internet. Pozdrawiam

miło wiedziec ze nie jestem sama :)
ODPOWIEDZ