Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
slodka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 10 mar, 2013 15:29
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: slodka »

Witam wszystkich serdecznie :)
maduska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 09 mar, 2013 21:44
Lokalizacja: Krzewsk

Post autor: maduska »

Witam serdecznie!
Od urodzenia (28 lat) jestem na ścisłej diecie bezglutenowej i bezlaktozowej.
Dieta jest częścią mojego życia i nigdy nie ubolewałam nad tym i płakać z tego powodu nie będę :D
Pozdrawiam serdecznie!
Magda
aneczka26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 11 mar, 2013 12:31
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: aneczka26 »

Witam wszystkich, jestem Ania i bardzo mi miło ;)
Oprocentowanie lokat jest najważniejsze przy wyborze depozytu bankowego.
Draxa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 16 mar, 2013 12:38
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Draxa »

To ja się też przywitam :) jestem po pierwszym miesiącu diety :) moje życie stało się łatwiejsze bez glutenu! :D
nobodyimportant
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 17 mar, 2013 17:46
Lokalizacja: kraków

Post autor: nobodyimportant »

Witajcie :) ja nie mam celiaki, ale prawdopodobnie uczulenie na gluten. W czerwcu 2012r pojawił się wzdęty brzuch ( wtedy zacząłem jeść razowy chleb itp)- nieświadomy niczego spożywałem gluten do 15 marca 2013:P teraz jestem drugi dzień na diecie i widzę ogromną różnicę. Skąd wiem że to alergia? mam IgE ponad 220 :P w maju testy skórne będę miał - szkoda, że sam się muszę diagnozować - lekarz przypisał mi jakieś tabletki na zespół jelita drażliwego i psychotropy. Gluten powoduje u mnie biegunki, osłabienie, senność.... nie mogę się doczekać aż wszystko wróci do normy w moim organizmie :) :) :) :)
Zjawa37
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 19 mar, 2013 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Zjawa37 »

Witam serdecznie

Mam 37 lat i jestem z Gdańska , właśnie znalazłam to forum szukając info o tej chorobie. Nie mam póki co zdiagnozowanej celiakii choć objawy na to wskazują , czekam na badanie gastro z biopsją jelita. Moje objawy również wskazują na helicobakter, refluks lub nerwicę wegetatywną , za dużo tego wszystkiego a ja czuję się koszmarnie. Mam nadzieje ze gastro z biopsja wykluczą lub potwierdzą " coś" i zacznę leczenie bo się wykończę...

Pozdrawiam :)
kamilcia_motylek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 26 mar, 2013 21:44
Lokalizacja: Złotów

Post autor: kamilcia_motylek »

Witam :)
Mam na imię Kamila,mam 29 lat. Na diecie jestem od 7miesiąca życia.
Pozdrawiam wszystkich
miki37
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 27 mar, 2013 08:42
Lokalizacja: Ruda śląska

Post autor: miki37 »

Witam serdecznie,mam na imię Ania .W grudniu stwierdzono u mnie chorobę Duringa (celiakia skórna),stosuję od stycznia dietę bezglutenową i objawy czyli swędzące zmiany na skórze zeszły chodź nie całkiem.Szukam porad na temat mojej choroby, bo to dla mnie "nowość".Mam 39 lat.Nie stosuję żadnych leków!!Pozdrawiam wszystkich serdecznie :043:
Przemysław82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 25 mar, 2013 13:40
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Przemysław82 »

Witam

Mam na imię Przemek. Ja nie mam Celiaki i żadnego uczulenia ani nadwrażliwości na gluten. Mam dużą styczność z pacjentami z tymi schorzeniami, więc postanowiłem zapoznać się z tematem aby móc większą pomocą służyć ludziom :)

Pozdrawiam
Basienkaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 23 mar, 2013 20:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: Basienkaa »

Witam
Nazywam się Basia mam 25lat i od miesiąca jestem na diecie bezglutenowej.
Pozdrawiam wszystkich :)
basiekrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 10 kwie, 2013 18:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: basiekrz »

Witam,
Mam na imię Basia, mam 22 lata i o celiakii dowiedziałam się dzisiaj...Zapisałam się na forum bo dla mnie to zupełna nowość. Od dziś zaczynam dietę bezglutenową.
Pozdrawiam;)
ola782
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw 11 kwie, 2013 12:46
Lokalizacja: wołuszewo

Post autor: ola782 »

czesc.jestem ola 27 lat na diecie od 8 lat
sagadka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz 14 kwie, 2013 14:27
Lokalizacja: warszawa

Post autor: sagadka »

Hej. Mam 47 lat i właśnie zdiagnozowano u mnie celiakię. Objawy u mnie nie były raczej typowe ale trafiona (lub przypadkowa) diagnostyka pozwoliła mi dowiedzieć się kim jestem :) Znalazłam to forum kilka dni temu i jestem nim zachwycona. Powoli (bo pewnie robię dużo rzeczy jeszcze nieświadomie) przechodzę na dietę. Dzięki forum ogromna lista moich wątpliwości w zakresie żywności bezglutenowej skróciła się narazie o kilka pozycji (ale przeczytałam dopiero kilka "rozmów").
Pozdrawiam wszystkich ze szczególnym uwzględnieniem tych, którzy dowiedzieli się o swojej chorobie w "średnim" wieku :)
myszaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt 19 kwie, 2013 11:59
Lokalizacja: Białystok

Post autor: myszaa »

Witam wszystkich!

Mam 30 lat i wlasnie zdiagnozowano u mnie celiakię. Niespodziewanie, spadła jak grom z jasnego nieba. Objawy mialam zupelnie niezoladkowe- tzn. przede wszystkim zaczelo sie od boli kostno-stawowych co doprowadzilo do neuropatii obowodwej.

Pozdrawiam ! :)
ejziuta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz 14 kwie, 2013 12:44
Lokalizacja: Krosno

Post autor: ejziuta »

Witam
Jestem Ewa, mam 29. Celiakie zdiagnozowali mi "na oko" Irlandczycy, przy okazji ciąży i kazali przejść na diete. Po urodzeniu wróciłam do Polski i dałam sobie spokój z dietą ze względu na znikomą ilość produktów i polskie ceny (wysokie oczywiscie), ale głównym powodem olania diety była wizyta u lekarza, który mnie poinformował ze nie można na oko zdiagnozowac celiakii.... Aż tu mi sie pogorszyło, zrobiłam porządne badania i celiakia sie niestety potwierdziła. I tak juz jestem prawie rok na bezglutenowej diecie. Ot taka historia.
Pozdrawiam !
A jest tu ktoś z Krosna??
ODPOWIEDZ