Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
michal33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz 19 maja, 2013 14:40
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: michal33 »

Witam i pozdrawiam.
Prajs
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 22 maja, 2013 17:41
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Prajs »

Witam jestem Michał o swojej przypadłości dowiedziałem się niedawno :) życie się odwróciło do góry nogam :) byle do przodu :) pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w diecie !!
asia88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 23 maja, 2013 21:07
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: asia88 »

witam!
nowa na forum: miesiąc temu zdiagnozowana i na diecie też około miesiąca. Początki trudne, ale i intrygujące... Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
chomix.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 26 maja, 2013 17:20
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: chomix. »

Witam wszystkich, mam 12lat i w lipcu zdiagnozowano u mnie celiakię, jestem strasznie chuda, a mam dość pytań, czy mam anoreksję, więc jestem tu głównie, by na wakacje ułożyć idealny jadłospis i przytyć 7-8 kg ;) Dodam jeszcze, że jestem również laktoowowegetarianką, gdyż nie chcę zjadać swoich przyjaciół...
Ostatnio zmieniony ndz 26 maja, 2013 17:31 przez chomix., łącznie zmieniany 1 raz.
anula0203
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 29 maja, 2013 19:12
Lokalizacja: Warszawa

Witam

Post autor: anula0203 »

Witam,
Ma na imię Ania i jestem mama 5-letniego Jaśka na diecie bezglutenowej, bezjajecznej. Dodatkowo nietolerancja na jabłko. Ograniczamy mleko oraz pszenice( bezglutenową) na ile się da.
guslik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob 25 maja, 2013 15:41
Lokalizacja: warszawa

Post autor: guslik »

Witam, z tej strony Adam na diecie od niecałego tygodnia. Myslalem ze bedzie gorzej a to jednak nie takie straszne. Nawet odkrylem kilka nowych ciekawych smakow na ktore wczesniej pewnie bym nie wpadl : )
ankats
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz 03 lut, 2013 20:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ankats »

Anka, mama dorosłej Ewy. Córka urodziła się z celiakią, ale gdy miała 6 lat przeprowadzono w Krakowie, w poradni gastroalergologicznej (na al. Pokoju) badania na przeciwciała i powiedziano mi, że jest zdrowa. I trułam ją glutenem kilkanaście lat, dopóki nie doczytałam, że przed badaniami powinna być przez kilka miesięcy na diecie. Obecnie córka znów na diecie, ale nie przeraża nas to :) W porównaniu z początkiem lat 90., teraz jest bajka :) Jakby ktoś w Krakowie potrzebował zakwasu bezglutenowego na chleb, to mam kukurydziany i gryczany, oba bardzo żywotne :)
Awatar użytkownika
alva_alva
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2067
Rejestracja: czw 12 sty, 2012 14:37

Re: Witam

Post autor: alva_alva »

anula0203 pisze:Witam,
Ma na imię Ania i jestem mama 5-letniego Jaśka na diecie bezglutenowej, bezjajecznej. Dodatkowo nietolerancja na jabłko. Ograniczamy mleko oraz pszenice( bezglutenową) na ile się da.
Nie ma czegoś takiego jak bezglutenowa pszenica.
KacperLegnica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 17 cze, 2013 16:02
Lokalizacja: Legnica

Post autor: KacperLegnica »

Witam. Jestem Kacper z Legnicy na diecie bezglutenowej od 2 miesięcy (ścisłej od miesiąca ;) ) i ciągle dowiaduję się czegoś nowego :) .

Pozdrawiam wszystkich
Magda79
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: pn 17 cze, 2013 15:12

Post autor: Magda79 »

Witam
Magda
na ścisłej diecie od roku
pozdrawiam
Małgorzata K.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 21 cze, 2013 07:41
Lokalizacja: Wrocław

Witam wszystkich,

Post autor: Małgorzata K. »

Po kilku latach samotnej walki o zdrowie postanowiłam dołączyć do społeczności, która rozumie i miewa podobne problemy.

Pozdrawiam serdecznie
mama kasi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt 21 maja, 2013 13:18
Lokalizacja: tarnowa

Post autor: mama kasi »

WITAM JESTEM MAMĄ KASI KASIA JEST CHORA NA CELIAKĘ Ipostanowiłam dołączyć do społeczności, która rozumie i miewa podobne problemy MAM WIELE PYTAN :) POZDRAWIAM
fimarek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 23 cze, 2013 23:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fimarek76 »

Witam serdecznie, Marek. Pozdrawiam :)
barwy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 24 cze, 2013 11:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: barwy »

Nowicjusz Barbara, witam wszystkich:)
Grażyna MrK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 24 cze, 2013 12:34
Lokalizacja: GOSTYŃ

Post autor: Grażyna MrK »

Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.Jestem Grażyna z Gostynia moje dzieci chorują na chorobę trzewną przy tym są alergikami.Prowadzę sklep w moim mieście gdzie od niedawna wprowadziłam produkty bezglutenowe oraz niskobiałkowe.
ODPOWIEDZ