Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

LuKi92_222
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 28 kwie, 2014 22:42

Re: Przedstaw się :)

Post autor: LuKi92_222 »

Witajcie, o tym że choruję na Celiakię wiem od dwóch dni i jestem zielony we wszystkich sprawach, jakby był ktoś chętny trochę mi pomóc to prosiłbym o jaki kol wiek gest wyrażający taką chęć.
Pozdrawiam
dorinka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 30 kwie, 2014 10:26

Re: Przedstaw się :)

Post autor: dorinka »

Witam, jestem dorinka, mieszkam na Śląsku, chętnie poznam osoby ze Śląska :) Jestem w trakcie diagnozowania i mam oczywiście sporo wątpliwości, ale z lektury forum widzę, że nie tylko ja tak mam ;) Pozdrawiam wszystkich
anecik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014 09:31

Re: Przedstaw się :)

Post autor: anecik »

Witam, od dwóch tygodni choruję na celiakię, przeglądam fora i spisuję produkty bezglutenowe ale niestety baardzo tego dużo i porozrzucane :( czy ktoś ma na komputerze pełną listę takich produktów i mógłby mi przesłać na maila ? a-necik17@wp.pl
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8152
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

witamy wszystkich serdecznie :)

anecik tu masz wykaz naszego Stowarzyszenia:
http://www.celiakia.pl/wykaz-produktow-bezglutenowych/

natomiast informacje o produktach bezpiecznych, ale nieoznaczonych przekreślonym kłosem znajdziesz przekopując forum, prawie codziennie dochodzą nowe rzeczy, forumowicze wymieniają się swoimi zdobyczami i opiniami, dlatego stworzenie takiej listy byłoby bardzo ciężkie, cały czas sytuacja się zmienia.
glutenfreeladynl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn 05 maja, 2014 11:46

Re: Przedstaw się :)

Post autor: glutenfreeladynl »

Witam serdecznie g:) Wlasnie dolaczylam do Waszego Forum w celu dzielenia sie i czerpania informacji ulatwiajacymi nam codzienne funkcjonowanie. Nie mieszkam juz w Polsce ale czesto odwiedzam rodzine w Ustce i na poludniu Polski. Za posrednictwem Waszych rad (i polskich bloggerow) udalo mi sie bezobjawowo (prawie) przetrwac minione dwa tygodnie w Ustce. Na codzien zapisuje swoje doswiadczenia na moim blogu 'glutenfreelady.nl' ale nie jestem tutaj aby promowac moj blog (pisze w jezyku angielskim)! Mieszkam w Holandii przez ostatnie 9 lat i moge skromnie polecic swoja pomoc kazdemu kto potrzebuje informacji na temat bezglutenowej zywnosci w tamtym kraju (albo w Ustce (moim rodzinnym miasteczku)). Mozecie sie ze mna skontaktowac na FB (glutenfreeladynl) albo na blogu. Oczywiscie, postaram sie takze udzielac na tym Forum. Polecam sie serdecznie :-)
dorka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob 03 maja, 2014 16:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstaw się :)

Post autor: dorka »

Cześć, od około dwóch tygodni jestem na diecie bezglutenowej i forum bardzo mi pomaga :) Oprócz celiakii mam hashimoto i parę innych problemów ze zdrowiem.
michal_mg
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 360
Rejestracja: śr 07 maja, 2014 01:05
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedstaw się :)

Post autor: michal_mg »

Witam.
Celiakii o ile mi wiadomo na razie nie mam (mam za to inne), ale mam nietolerancje na gluten i chcę Was tu podglądać co macie na talerzu. To jednak będzie trudne, bo muszę jeszcze odrzucić nabiał, strączki, orzechy, soje, żyto i drożdże...
Czekam tylko na wynik przeciwciał na transglutaminoze igg / iga
nie mam celiakii, a "jedynie" nietolerancje glutenu - między innymi...

Obrazek
Jodi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz 11 maja, 2014 21:40

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Jodi »

Cześć Wszystkim
Nazywa się Dorota i mieszkam w Lublinie. Zdiagnozowano u mnie celiakię i zaczynam życie na diecie bezglutenowej.
Czytam forum, które jest mi bardzo pomocne i ułatwia funkcjonowanie.
Dziękuje Wam.
tess
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 12 maja, 2014 14:26

Re: Przedstaw się :)

Post autor: tess »

Witam, jestem Tess, mam 25 lat, po długiej chorobie i różnych diagnozach przeszłam na dietę bezglutenową ok. 1,5 miesiąca temu i zanosi się na to, że tak już zostanie ;-) Mieszkam we Wrześni, to miasto ok. 30 tysięcy mieszkańców, więc brak mu wielu udogodnień, które są naturalne w wielkich miastach.
Awatar użytkownika
Wiedziemka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 13 maja, 2014 17:31

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Wiedziemka »

Witam,
Mama niemal świeżego cielaczka z Północy Laszego Kraju.
mama bezglutka (zdiagnozowany w grudniu 2014)
Obrazek
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8152
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

witamy wszystkich :)
Pajacynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: ndz 02 mar, 2014 21:23

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Pajacynka »

Witam wszystkich, a szczególnie glutenfreeladynl, która pochodzi z Ustki tak samo jak ja :)
aasiaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 14 maja, 2014 21:04

Re: Przedstaw się :)

Post autor: aasiaa »

Czesc
Tradycyjne badanie na alergie na gluten u mnie nie potwierdzilo jej jednak ze wzgledu na chorobe autoimunologiczna i ak narazie brak dosc skutecznego jej leczenia postanowilam przejsc na diete bezglutenowa bo ponoc to pomaga:-)
jmonia81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 15 maja, 2014 19:33

Re: Przedstaw się :)

Post autor: jmonia81 »

Witaj jestem pierwszy raz na jakimś kolwiek forum mam nadzieję że się połapię w jego funkcjonowaniu :P
U mnie zdiagnozowano Celiakię w 2012 roku natomiast u mojej córki w tym roku 2014 więc w domu jest nas 2 bezglutenki :D
Awatar użytkownika
Freja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt 16 maja, 2014 14:37

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Freja »

Hej, mam na imię Milena :) Nie jestem zdiagnozowana, ale jestem na diecie bezglutenowej :)
ODPOWIEDZ