Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Freyka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw 05 cze, 2014 14:13

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Freyka »

Witajcie:)
Właśnie założyłam konto. Mam 41 lat. Jestem na diecie już kilka lat ale od 3 miesięcy również moja córka:)
Obie mamy celiakię.
gwiazdeczka-a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 05 cze, 2014 18:35

Re: Przedstaw się :)

Post autor: gwiazdeczka-a »

Witam,
jestem nowym użytkownikiem forum:) :D
gwiazdeczka-a
Maryla54
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 08 cze, 2014 08:00

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Maryla54 »

Witam forumowiczów
Jestem nowa, cyferki przy moim niku to początek nr pesel. Dopiero od paru miesięcy medycy doszli do wniosku, że mogę mieć problem z glutenem.
Jestem na etapie trudnym, przyzwyczajam się do problemu i mam swoje momenty "pod górkę". To na razie tyle.
nazwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt 03 cze, 2014 09:15

Re: Przedstaw się :)

Post autor: nazwa »

Witam
2,5 roku bez glutenu, skrobi i ulubionych "normalnych drożdżówek" z piekarni.
Sybil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 10 cze, 2014 19:36

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Sybil »

Dzień dobry!

Jestem mamą 8-latki z celiakią zdiagnozowaną miesiąc temu.
I prawdę mówiąc myślałam, że córka gorzej zniesie dietę. Na razie jednak nieźle to przyjęła.

Pozdrawiam wszystkich.
Kcal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw 12 cze, 2014 15:36

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Kcal »

Witam, jestem mamą 13 mc Kornelka z alergią na gluten (zdiagnozowaną dzisiaj), cieszę się że trafiłam na to forum- jest na prawdę bardzo pomocne
Awatar użytkownika
sachi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn 09 cze, 2014 21:43
Lokalizacja: Pruszków

Re: Przedstaw się :)

Post autor: sachi »

Cóż, to już oficjalne, więc należałoby się przedstawić.
Witajcie, nazywam się Aleksandra, mam 18 lat i od dziś z przyklepaną diagnozą celiakii.
Viva La Vida!
jola70
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 14 cze, 2014 16:45

Re: Przedstaw się :)

Post autor: jola70 »

Witam serdecznie, jestem calkiem zielona w temacie diety bezglutenowej , mam 44 lata nigdy nie bylam na diecie bezglutenowej , zylam nieswiadomie ze gluten mi szkodzi wyrzadzil spore szkody mam silna anemie problemy zoladkowe zgagi wzdecia i od niedawna po dlugotrwalej biegunce swiaf skory. Pobrano mi podczas gastroskopii wycinki z dwunastnicy i czekam na wyniki z podejrzeniem o celiaklie. Czy ktos moglby mi pomoc i odpowiedziec na pytanie czy po tylu latach niestosowania diety jest szansa na odbudowe tych kosmykow w jelicie ktore mi zanikly? Pozdrawiam wszystkich na forum .
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8161
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Przedstaw się :)

Post autor: Leeloo »

szansa jest, na tym polega leczenie celiakii- dieta, która umożliwi ich odbudowanie. każdy regeneruje się w swoim tempie, dzieci dużo szybciej niż dorośli. Teraz musisz pilnować diety, to jest Twoim priorytetem w tej chwili. Z czasem poczujesz się o niebo lepiej. Zapraszam do przejrzenia forum, na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dot. diety, sklepów, produktów, konferencji, warsztatów itd..
Będzie nam bardzo miło jeśli dołączysz też do naszego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Składka roczna to tylko 30zł, po wysłaniu deklaracji i składki otrzymasz pocztą znakomity poradnik, nasz magazyn i inne przydatne materiały na dobry start w bezglutenowym świecie :)
więcej info:

http://www.celiakia.pl/jak-nam-pomoc/
dorota1!
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn 16 cze, 2014 16:14

Re: Przedstaw się :)

Post autor: dorota1! »

Dzień dobry.
Na diecie jestem od ok. 5 lat. Bardzo często korzystałam z forum, wiele się nauczyłam od Was! I wreszcie się zdecydowałam dołączyć do grona :)
drabik89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 18 cze, 2014 11:42

Re: Przedstaw się :)

Post autor: drabik89 »

Cześć, jestem Mateusz, mam 24 lata i dopiero zaczynam dietę bezglutenową :)
CatalinaO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt 18 lut, 2014 22:19

Re: Przedstaw się :)

Post autor: CatalinaO »

Czesc :) tutaj Kasia :) zdiagnozowana z choroba duchringa i na dziej dzisiejszy jestem juz 2 tygodnie na diecie bezglutenowej :)
bastub
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 23 cze, 2014 10:40

Re: Przedstaw się :)

Post autor: bastub »

Siemka ! Tutaj Mateusz z Katowic :) Mam 22 lata i studiuję zaocznie Automatykę i Robotykę. To chyba tyle :p
monika3287
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt 10 cze, 2014 09:01

Re: Przedstaw się :)

Post autor: monika3287 »

Hej :)
Monika, 20 lat :)
wiem o chorobie od 2 tyg :)
jola70
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 14 cze, 2014 16:45

Re: Przedstaw się :)

Post autor: jola70 »

Witam serdecznie na Forum , chetnie poznam kogos ze zdiagnozowana celiakia , trzy dni temu odebralam wynik w skali Marsha 3 b- A , i opisem Gastritis chronica activa mediocris gradus - BC / M - 40000/ gdyby ktos cos z tego rozumial i chcial do mnie napisac bede wdzieczna . Pozdrawiam wszystkich na diecie (ktorej zaczynam sie uczyc , mam 44 lata mieszkam w woj.śląskim ,szukam jakiegos dobrego sklepu w okolicy Rydultowy-Rybnik- Raciborz jak i znajomosci z kims kto sie z ta choroba jak i dieta zżył) Czekam na wiadomosc moze sie ktos z Was odezwie :) Jola
ODPOWIEDZ