Przedstaw się :)

Jesteś nowy na forum?
Przedstaw siebie innym użytkownikom, zapoznaj się z instrukcją funkcji Szukaj.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Przedstaw się :)

Post autor: Magdalaena »

Postanowiłam się wpisać na dobry poczatek :wink:
Oby to forum działało jak nalezy !
Ostatnio zmieniony śr 20 gru, 2006 18:55 przez Magdalaena, łącznie zmieniany 2 razy.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob 03 sty, 2004 23:29
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Aśka »

to ja też na początek czy działa oby =]
Obrazek
>>pozdrawiam<<
Danusia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Danusia »

Uff... Nareszcie udało mi się zarejestrować i zalogować. A już myślałam, że nic z tego... Trochę mało intuicyjne to forum, ale może da się przyzwyczaić.
Podałam adres tego forum na starym, więc może pojawi się więcej osób.
Ostatnio zmieniony ndz 04 sty, 2004 12:57 przez Danusia, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

Dzień dobry na naszym nowym forun .Mam nadzieję że się tu nie pogubię i teraz nic nam nie będzie uciekać . :P
Awatar użytkownika
Ilona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ilona »

Witam serdecznie:) od kilku dni próbowałam się zalogować, dopiero dziś udało mi się . Mam nadzieję, że na tym forum wątki nie będą znikały.
Pozdrawiam serdecznie
cam

zaskoczenie

Post autor: cam »

Jestem mile zaskoczona wyglądem strony. Gratuluję. nie miałam żadnych problemów a strona wygląda super. Zastanawiam się jak będzie ze sklepem, bo juz teraz na początku ci ezko było mi połap[ać się co i jak, ale może kiedy będa juz jakies artykuły i sklep rzeczywiście ruszy, to wtedy będzie łatwiej. Ach, już nie moge sie doczekac tych specjałów...pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: Jola-Gabrysia »

:D Udało się zalogowałam się . Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Witam wszystkich.... to forum jest bezpieczne, czego nie można powiedzieć o poprzednim :wink: ... oczywiście wszystko jest możliwe, ale wszystkie inne fora tego typu działają bez zarzutu, więc tu też nie powinno się nic stać..... tak myślę 8)
Awatar użytkownika
Kasia-mama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: sob 17 sty, 2004 17:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kasia-mama »

I mi się udało! Dzisiaj już się zaparłam. Chyba ciężko się będzie przestawić, bo tamtą stronkę i forum znałam już prawie na pamięć. Niemniej bardzo mi się tutaj podoba. :D Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
JoannaW
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: ndz 18 sty, 2004 18:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JoannaW »

Witam Jak mi miło!!! Będę TU zaglądac , kiedy tylko będę miała wolna chwilkę. Mam nadzieje że z czasem będzie tu coraz wiecej osob ze starego forum.. Pozdrawiam :mrgreen:
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Ja tez juz bacznie sledze rozwoj wypadkow i czekam z utesknieniem na to jak sklep ruszy z kopyta i wszyscy odnajda sie na forum, bo prawde mowiac tam czulam sie juz troche jak zagubiona w przestrzeni miedzywgwiezdnej...
beata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn 19 sty, 2004 07:22
Lokalizacja: Legnica

Przedstaw się :)

Post autor: beata »

Chciałabym się przedstawić. jestem mamą 1,5 rocznego Jakubka u którego przed miesiącem zdiagnozowano celiakię i nietolerancję laktozy. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą i radami jakoś przez to przebrnę.

P.S. Beata miała dobry pomysł. Pozwoliłem sobie tylko zmienić tytuł i przykleić wątek. Zapraszam do dopisywania. Mariusz.
Marcin
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: pn 19 sty, 2004 14:47
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Marcin »

Ja rowniez witam wszystkich na nowym forum, mam nadzieje ze bedzie nam tu wszystkim dobrze :)
Awatar użytkownika
Aśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob 03 sty, 2004 23:29
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Aśka »

Aśka z Warszawy mam 26 lat i od 2 roku życia jestem na diecie eliminacyjnej (zdiagnozowana celiakia - obecnie dieta bezglutenowa) (jestem chodzącym przykładem ze "z tym da sie życ" =] )
z zamierzchłej przeszłości założyłam stronę na free.med.pl która nareszcie znalazła tu swój dom =]
Obrazek
>>pozdrawiam<<
mamimo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: śr 21 sty, 2004 20:03
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mamimo »

Witam i ja :)
na poprzednim forum byłam jako Monika-mama Michała alergika. Mam jeszcze syna Maksa, ale on jest zdrowy :) Michaś ma obecnie 22 miesiące. o jego chorobie napiszę w temacie: "choroba, objawy, leczenie" jak tylko znajdę chwilkę czasu i pewnie jeszcze dzisiaj :)

Cieszę się, że jest to forum. Mam nadzieję, że pomożecie mi wytrwać w diecie syna.
Pozdrawiam, Monika, mama Kubusia (06.02.2008), Michałka (ur. 26.03.2002) i Maksia (ur. 14.02.2000)
ODPOWIEDZ