wasze ulubione gwiazdy

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Paja Bongo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt 24 paź, 2006 00:56
Lokalizacja: Dąbrowa

Post autor: Paja Bongo »

A to jeszcze z mojej półki: Loda Halama, Hanka Ordonówna, Mieczysława Ćwiklińska, Mira Zimińska i - rzecz jasna - Eugeniusz Bodo! Że o Janie Kiepurze nie wspomnę!
Wiadomości o mojej śmierci są mocno przesadzone.
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

GosiaM pisze:Ja lubię Kult, T.Love, Myslovitz, Kukiza, Pidżamę *jestem głupi*, Strachy Na Lachy, Maanam, Republikę, Budkę Suflera, Rolling Stones, The Cure, Nirvanę
Też lubię Kult i wszystkie projekty z udziałem Kazika, Pidżamę *jestem głupi*, Strachy na Lachy (a zwłaszcza teksty Grabarza) i The Cure.
Lubię nagrania demo Comy (np. 100 tys), składanki Cafe Del Mar, polski Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, a ostatnio rozbujałem się z Habakukiem.

Ja po prostu lubię słuchać, nawet tego co w trawie piszczy :wink:
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Damian pisze:Strachy na Lachy (a zwłaszcza teksty Grabarza) i The Cure.
Poszukuję pewnego utworu Strachy na Lachy, masz jakieś ich utwory na mp3?
To pochwalę się (wiem,że to nieładnie), że kiedyś dawno temu w Katowicach byłam na koncercie The Cure.
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

GosiaM pisze: Poszukuję pewnego utworu Strachy na Lachy, masz jakieś ich utwory na mp3?
Mam, powiedz tylko jaki chcesz :wink: (priv)
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

hihi, a ja się zdziwiłam, bo już kilka osób na forum wspomina o Strachach, a ja myślałam, ze nikt ich nie zna (co wynikało z opinii moich znajomych).
Dobrze wiedzieć, że jest inaczej.
Też lubię The Cure, Pidzamę (8 grudnia grają w Warszawie).
W czasach nastoletnich uwielbiałam Smashing Pumpkins, teraz niedawno odkryłam Modest Mouse i namiętnie słucham. POza tym Skalpel, E.S.T., Bjork, Radiohead, Lech Janerka, Miasto mania, Komety, Nick Cave... długo by wymieniać.
Obrazek
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

Sheep pisze:W czasach nastoletnich uwielbiałam Smashing Pumpkins, teraz niedawno odkryłam Modest Mouse i namiętnie słucham. POza tym Skalpel, E.S.T., Bjork, Radiohead, Lech Janerka, Miasto mania, Komety, Nick Cave... długo by wymieniać.
W sumie to wymieniłbym to samo. Radiohead lubię najbardziej za "O.K. Computer", Smashing Pumpkins za głos B.Corgana.

Z polskich formacji wpadł mi w ucho Les Bigos i Husky, czekam na płytę kapeli Hariasen (podejrzanie długo jej nie widać). Co roku wpada mi w ucho coś nowego :D

Kiedyś słuchałem The Cranberries, ehh, to tak dawno było...
moniśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr 15 lis, 2006 10:54
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: moniśka »

Wychowałam się na muzyce bardzo różnych zespołów, ale przede wszystkim u mnie w domu słuchało się Budki Suflera. Oprócz tego Perfekt, Dżem, Led Zeppelin, Deep Purple, AC/DC, Maanam. Było mnóstwo innych zespołów i wykonawców, ale Ci których wymieniłam najbardziej zapadli mi w pamięci. W tej chwili słucham przede wszystkim muzyki POP, natomast nie cierpię DISCO POLO, mam po prostu drgawki jak słyszę tą muzykę :?
Monika M. - Mama Damianka chorego na cukrzycę i celiakię...
Awatar użytkownika
Lars
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: pt 21 kwie, 2006 14:39
Lokalizacja: Piotrków

Post autor: Lars »

1. precz z polskim hip-hop`em
2. house (club)music !
Jak masz jakis problem z polskim hip-hopem to go synku poprostu nie sluchaj, a nie wyzywasz go. Nie wzoruj sie na naszym rzadzie. Hip-hop to nie tylko proste rymy dla 15-latkow, takze porzadni artysci tam wystepuja! Jezeli zamiast piosenki z przeslaniem wolisz umcyk, umcyk co jakis czas okraszone tekstem "put jur hends in di er" to sobie sluchaj. Twoja sprawa.
Always Look On the Bright Side of Life :-)
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

Teraz męczę płytę "Czarno widzę" Afrokolektywu, Wszystkie Wschody Słońca (All Sunrises Soundsystem), Habakuk "4 life" i Stare Dobre Małżeństwo.
Ciekawe co przyniesie 2007 rok...
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

Lars pisze:[
Jak masz jakis problem z polskim hip-hopem to go synku poprostu nie sluchaj,
po 1. synku to mozesz mowic sobie do swojego syna, a nie do mnie...wiec troche kultury prosze.

po 2. moge mowic co chce i co tylko mi sie podoba wiec takze moge obrazac hip-hop. nie podoba mi sie, uwazam, ze jest beznadziejny i swojego zdania nie zmienie. a te "przeslania"(jak to nazwales) typu "zyje na ulicy, zabili mi kolege, ide na laski" jakos do mnie nie przemawiaja....

po 3. gdybys wiedzial co to jest house to bys nie mowil zebym poszedl sluchac swojego "umcyk umcyk"

po 4. dziekuje za uwage


/miszczPZ
Ostatnio zmieniony czw 28 gru, 2006 15:24 przez miszczPZ, łącznie zmieniany 1 raz.
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

miszczPZ pisze:moge mowic co chce i co tylko mi sie podoba wiec takze moge obrazac hip-hop.
No sorki, ale się mylisz. Nikt nikogo obrażać nie będzie. Spokój ma być - i mam na myśli obie strony owego "konfliktu". Bo przyjdzie mod i was wykasuje... :wink: [-X
Ostatnio zmieniony czw 28 gru, 2006 17:25 przez kabran, łącznie zmieniany 1 raz.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

kabran pisze:Bo przyjdzie mod i was wykasuje... :wink: [-X
Nie taki mod groźny jak go malują :wink: Ja bym się bardziej bał Kononowicza :P

A wracając do gwiazd i muzyki - wpadł mi w ręce album Smolika "3". Odsłuchiwanie w toku...
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

[quote="kabran"] Nikt nikogo obrażać nie będzie./quote]

obrażam hip-hop, a nie konkretną osobę, wiec chyba jednak mogę :/
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

miszczPZ pisze:wiec chyba jednak mogę :/
Wydaje mi się, że obrażanie czegokolwiek czy też kogokolwiek w przestrzeni publicznej jaką jest Forum, nie jest jednak dopuszczalne. Już starożytni powiedzieli, że o gustach się nie dyskutuje i pozostańmy przy tym. Na przyszłość wszelkie kontrowersyjne wypowiedzi tego typu proszę zachować dla siebie.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lars
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: pt 21 kwie, 2006 14:39
Lokalizacja: Piotrków

Post autor: Lars »

miszczPZ pisze:moge mowic co chce i co tylko mi sie podoba wiec takze moge obrazac hip-hop.
Z takim podejsciem to moge jedynie zaprosic na forum Mlodziezy Wszechpolskiej bo tam to chyba naprawde mozna wszystko robic.
Chodzilo mi o to zebys nastepnym razem pisal: nie lubie hip-hopu, nienawidze hip-hopu itp. bo kazdy ma prawo do tego, ale nie "precz z hip-hopem". A co do house`u to wiem co to, tyle,ze ty napisales " house (club) music" a w wiekszosci muzyka klubowa opiera sie na tym co napisalem. Natomiast nie bede pisal nic w stylu precz z muzyka klubowa bo do zabawy w klubie ta muzyka mi jak najbardziej pasuje. Mam nadzieje,ze to koniec tego sporu bo to forum nie jest od tego.
Pozdrawiam

btw-Ostatnio w tv pojawila sie piosenka Disturbed-Land of confusion. Slyszal moze ktos? Kiedys Genesis to grali, a refren z rok temu w jakiejs glupkowatej dance`owej piosence tez byl wykorzystany. Ktora wersja sie wam podoba?
Always Look On the Bright Side of Life :-)
ODPOWIEDZ