Jakie macie hobby??

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

No cóż, mam parę fotek naszych parkowych ptaszków, np. kowalik, kos czy zięba, no i będąc na wakacjach w gorach robiłam zdjęcia ptaków drapieżnych ( :P oczywiście tych hodowanych przez sokolników), ale co tam. A zimie to zakładamy z mężem karmnik na balkonie i obserwujemy ptaszki. Przylatują do nas głównie wróble, dzwońce i sikorki, ale odwiedzają nas też pustułki, które mieszkają chyba na wieżowcach i próbują polować na mniejsze ptaki :( A ja muszę znaleźć czas na zeskanowanie zdjęć :D
Obrazek
Joanna P.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: pt 09 gru, 2005 10:25
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Joanna P. »

Sikorek mamy zatrzęsienie i to prawie wszystkie odmiany - mieszkam na skraju parku i podkarmiam zimą to towarzystwo. W parku grasują kowaliki, pełzacze, dzięcioły... Raz mi się udało wypatrzyć zimorodka, ale to już nie w karmniku. :wink:
Awatar użytkownika
Sad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob 23 paź, 2004 15:48
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Sad »

Ostatnio dość mocno Trekking, wspinaczka bardziej teoretycznie na razie.
Potem komputer itp. itd.. ble ble. :>
Awatar użytkownika
ania
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: czw 13 paź, 2005 14:02
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ania »

Taniec brzucha :D
Awatar użytkownika
Misiu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt 20 sie, 2004 13:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Misiu »

Jazda na rowwrze, muzyka i film to juz standard i ostatnio fotografia.
Gdy woda sięga ust, głowa do góry.
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Post autor: dmx »

Kiedys astronomia, komiksy, jazda na rowerze, nawet krotki epizod latawcowy sie zdazyl :wink:
Film, muzyka, nowinki naukowe i techniczne - zwlaszcza w sferze audio/video.

Mam zamiar poswiecic troche czasu fotografowaniu, do czego posluzy swiezo nabyty aparat, drzace rece i dobre checi. O rezultatach poinformuje :wink:
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Motocykle. Czy są tu może jacyś motocykliści?
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

ania pisze:Taniec brzucha :D
Taniec brzucha fajny jest 8) Ania, a chodzisz może do Pałacyku? :D
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

przyznam szczerze że ten taniec brzucha mnie zaintrygował - czyżby były jakieś szkoły tego tańca? nigdy o tym nie myślałam... ale to fajna sprawa :) a mnie ostatnio wciągnęło coś przyziemnego i nudnego pry czym o dziwo udaje mi się zrelaksować - SUDOKU po prostu....
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

vixi pisze:przyznam szczerze że ten taniec brzucha mnie zaintrygował - czyżby były jakieś szkoły tego tańca? nigdy o tym nie myślałam... ale to fajna sprawa :)
Ano, są :D Ja co prawda dysponuję namiarami (sprawdzonymi osobiście :D ) tylko w Wawce i we Wrocławiu, co cię raczej nie urządza, ale myślę, że w innych miastach też dałoby się coś znaleźć przy pomocy Googla . Zabawa jest bardzo fajna, polecam :)
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

a czy to bardzo trudna sztuka dla takiego amatora jak ja? tzn. pewnie wszystkiego się można nauczyć no ale to chyba baaaardo skomplikowane cio? masz już jakieś sukcesy?
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
Awatar użytkownika
Marko Ramius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt 29 sie, 2006 10:02
Lokalizacja: Kościan

Post autor: Marko Ramius »

A u mnie się tak szczęśliwie ułożyło, że moje hobby jest częścią mojej pracy. Pracuje na programie Autodesk Inventor 11, rysuje sobie w 3D, wykonuje dokumentacje do katalogu i jest super.
Ostatnio zmieniony pt 10 lis, 2006 20:53 przez Marko Ramius, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

teraz ja :-)

Post autor: Janis_J »

hm, ja króciutko....

kocham góry... w końcu jako członkini PTTKu , hehe, to zobowiązujące :-)



poza tym powaznym hobby jest japoński wieczorami, i jeszcze w międzyczasie moje elektryczne wiosło :-) ucze sie, ale nieźle mi idzie.. może uda mi sie kiedys stanąć na scenie....
..::forgive and forget and you will never regret::..
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Ilość osób znających / uczących się japońskiego na tym forum mnie zdumiewa :D Janis_J, wedle mojej wiedzy jesteś co najmniej czwarta :D
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
Janis_J
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz 18 cze, 2006 11:25
Lokalizacja: ..

no wiesz...

Post autor: Janis_J »

japoński to ja dopiero nieśmiało poznaję.. mam jakieś książki i mnóstwo materiałów.

główną pasją jest wiosło... potem góry i łyzwy. Marzeniem jest nauka na nartach. Zaczęłam dobrze, bo kupiłam już własciwy polar i dooooość odpowiednią kurtkę :-) teraz tylko jeszcze kask, google, spodnie i buty.... no a czy narty kupie od razu za ciosem, to jeszcze nie wiem.
..::forgive and forget and you will never regret::..
ODPOWIEDZ