Jaką dać odpowiedź ?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Jaką dać odpowiedź ?

Post autor: Cecylia »

To zaskakujące... rozmawiałam z lekarzem przez telefon o tym jak na wszystko muszę zwracać uwagę w przestrzeganiu diety bg. Usłyszałam pytanie " czy również przestrzegam diety i uprawiam sex bezglutenowy" ? I cóż miałam odpowiedzieć ??? :oops: :hahaha:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Yyyyy albo to miał być taki świetny żart :galy: :galy:
Albo chodziło lekarzowi o ewentualną zawartość glutenu w tabletkach anty? Czy może w gumkach, ja wiem, może jak jakieś aromatyzowane są?
Ale poważnie mówisz? :galy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Poważnie ... nie chodziło tu o gumki czy tabletki... dobrze, że była to rozmowa przez telefon i nie widział mojego :galy: zdziwienia na twarzy. Może on jest bezglutkiem ???i ... no teraz sobie zażartowałam.
Obrazek
renata85
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 54
Rejestracja: wt 01 lip, 2008 19:03
Lokalizacja: Sopot

Post autor: renata85 »

No na pewno nie chodzilo mu o gumki ani tabletki :D haha
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Świetne......i jak to się onegdaj mówiło:"nadaje się do prasy.." :)
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Żarty żartami, ale w luźnej rozmowie imprezowej padło do mnie pytanie, czy mój ślubny też trzyma dietę, bo jak nie to z pewnych elementów sexu chyba nici :D :D :D

Rechotałam równo ze wszystkimi (po drobnych %, sami dobrzy znajomi), ale jak sie nad tym głebiej zastanowić, to w sumie chyba nikt żadnych badań w tym kierunku nie robił hmmmm..... :P
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Mój lekarz od czasu kiedy zadał mi to pytanie unika rozmów na ten temat :okulary2: , poczekam na odpowiedni moment i spróbuję jeszcze raz podjąć dyskusję na zadane mi wcześniej pytanie tj. sexu w jego mniemaniu bezpiecznego dla bg. :053:
Obrazek
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Wiecie co, śledzę ten wątek z zapartym tchem, po poziom absurdu w nim jest zaiste piękny ;)

Moim zdaniem, facet zrobił sobie taki "świetny" dowcip. I tyle. Niektórzy lekarze tak mają. Niedawno zostałam skierowana na konsultację do ginekologa, który niemal od wejścia rzucił tekstem "No i co, no i co?" Ja na to inteligentnie: "Co co?" (bo w końcu facet trzyma w ręku skierowanie, na którym ma czarno na białym powód wizyty) On: "No proszę opowiadać!" Ja: "Ale co mam opowiadać?" On (z entuzjazmem): "No, jest pani w ciąży. No i jak to było? Proszę odpowiadać, tylko wszystko, od samego początku!" :galy: Na co ja: "Jestem przekonana, że pan doktor doskonale wie, jak się zachodzi w ciążę..." [to się chyba nazywa erotoman gawędziarz ;) ] Po czym przez całą wizytę, zwłaszcza podczas badania, robił mi quiz na znajomość historii regionu :galy: Wyszłam z opadniętą z lekka szczęką, bo tak zakręconego przypadku dawno nie spotkałam. Z jednej strony rozumiem, ginekolog, parszywa w sumie praca, to sobie umila czas, jak może, ale z drugiej strony, zważywszy że był to szpital, w którym mam zamiar rodzić, to jak mi się trafi ponowne spotkanie podczas porodu, może być, hm, interesująco ;) Już to widzę, pomiędzy skurczami pytania o to, co wiem o Piaśnicy i kto to był Sołdek :D
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Cecylia pisze:czy również przestrzegam diety i uprawiam sex bezglutenowy"
Natko_ pisze:czy mój ślubny też trzyma dietę, bo jak nie to z pewnych elementów sexu chyba nici :D :D :D
No, w sumie gluten to też białko :D Chyba się Panu Doktorowi skojarzyło :)
Jajcarz, że tak powiem :036:
Awatar użytkownika
ajolek86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn 13 lut, 2012 18:12
Lokalizacja: Bytom

Post autor: ajolek86 »

Z tego co się dowiedziałam osoba chora nie powinna całować się z partnerem któy np przed chwilą zjadł bułkę, albo pił piwo bo gluten zostanie przeniesiony przez ślinę.... Myślę jak by tu jeszcze można przenieść gluten podczas sexu, ale hm nic mi nie przychodzi do głowy, poza tym że faktycznie w takbeltach antykoncepcyjnych może byc gluten i w gumkach pewnie też.... Także nie do końca musiał to być żart ze strony lekarza.. ;)
ODPOWIEDZ