Sprzedam piekarnik do chleba

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
anka45
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: wt 11 sie, 2020 16:25

Sprzedam piekarnik do chleba

Post autor: anka45 »

Dzień dobry!

[Wczoraj napisałam ten sam post, jednak miałam czas i napisałam na forum wiele innych postów w różnych miejscach i forum (rozumiem, że jakiś algorytm) potraktowało mnie jak spam i usunęło konto wraz postami. Jestem na forum od 2017 roku... Założyłam nowe teraz piszę jeszcze raz... Linki też podaję bez www, żeby znowu tak się nie stało - trzeba tylko skopiować treść linku i wstawić w przeglądarkę i link się otworzy.]

:569: SPRZEDAM PIEKARNIK UNOLD
Wiem, że wiele osób lubi piec chleby. Pół roku po diagnozie zakupiłam piekarnik o taki: morele.net/wypiekacz-do-chleba-unold-68511-397495. Niestety od chyba 1,5 roku, może dwóch lat stoi nieużywany. No jakoś nie zaiskrzyło między nami. Po prostu. Oprócz chlebów można robić konfitury, ale nie próbowałam. Można nastawić opóźnienie pieczenia tak, że w nocy piekarnik się włączy, a rano będzie ciepły chleb.

Zdjęcia:
- wyobrazona.stronazen.pl/piekarnik1.JPG
- wyobrazona.stronazen.pl/piekarnik2.JPG
- wyobrazona.stronazen.pl/piekarnik3.JPG
- wyobrazona.stronazen.pl/piekarnik3.5.JPG

:pomysl: PODWÓJNA I POJEDYNCZA FORMA
Co ciekawe jest w tym modelu (dlatego wybrałam ten model) jest pojedyncza i podwójna forma. Tak ze można naraz robić dwa smaki. Nadal myślę że to super sprawa. Pojedynczą formę używałam raz (dosłownie), podwójną... może z 15 lub 12?

Zdjęcia:
- wyobrazona.stronazen.pl/piekarnik5.JPG
- wyobrazona.stronazen.pl/piekarnik6.JPG
- wyobrazona.stronazen.pl/piekarnik7.JPG
- wyobrazona.stronazen.pl/piekarnik9.JPG


:!: SERWIS
Jest w Polsce serwis w razie czego - dlatego też wybrałam tę, a nie inną firmę.
Link: unoldagd.pl/serwis-i-wsparcie

-> STAN
Stan określiłabym na dobry+. Na podwójnej formie z zewnątrz jest odymienie (widać na zdjęciu nr 7). Ale wewnątrz form nie ma śladów użytkowania (bardzo łatwo zmywają się te formy w środku). Są dwa małe miejsca, gdzie nie ma tej beżowej emalii - na krawędzi pojedynczej formy oraz na jednym mieszadle. Używałam w kuchni tylko bezglutenowych mąk z certyfikatem, więc piekarnik też takich dotykał. Karton oryginalny też powinnam gdzieś mieć.

:568: INSTRUKCJA OBSŁUGI
Mam tez instrukcję obsługi (zdjęcie - wyobrazona.stronazen.pl/piekarnik4.JPG). Jest ona w różnych językach, w tym w polskim. Niestety bezglutenowych przepisów było mniej w j.polskim więc w instrukcji w języku niemieckim pisałam ołówkiem tłumaczenia by ogarnąć przepisy.

:?: OPIS PRODUCENTA
Pojemność wsadu waga chleba 750-1800 g
Kod_producenta 68511
Zarządzanie Elektroniczne
Okienko kontroli pieczenia True
Wyświetlacz LCD tak
Moc całkowita 700
Ilość programów 11
Programy - szczegóły 11 + 1 własny użytkownika
Informacje dodatkowe podwójna forma, napęd pasowy
Dodatkowe funkcje regulowany termostat

:569: SPRZEDAŻ
Piekarnik chciałabym sprzedać za 450 zł - aktualnie najniższa cena na rynku to 745. Piekarnik jest aktualnie w Poznaniu, ale Wrocław, Opole czy też na tej trasie po prostu (nawet Wałbrzych) też mogę podwieźć. W wrześniu nawet okolice Nowego Tomyśla, Zbąszynia, czy Torunia tez wchodzą w grę.
ODPOWIEDZ