Piwo bezglutenowe

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piwobezglutenowe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 23 maja, 2011 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Piwo bezglutenowe

Post autor: piwobezglutenowe »

Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego jako spam, choć poniekąd spamem jest (a przynajmniej przekazem reklamowym). Zgłaszało się do nas sporo osób zainteresowanych piwem bezglutenowym więc oto i ono: pierwsze na świecie piwo bezglutenowe górnej fermentacji. Specjalność belgijska, a 98% naszych piw pochodzi z Belgii, piwa górnej fermentacji (zwane też Ale) są dużo bardziej aromatyczne niż typowe i znane wszystkim lagery. Teraz mogą je pić także osoby z celiakią. :564:
Zapraszam na http://smakpiwa.pl/Piwa_bezglutenowe-k1 ... fault.html



//Poprawiłam nazwę. Jednak celiakia, nie cekalia :D Poprawiłam też link, bo poprzedni nie działał. Swoją drogą, jeśli można zapytać, czy piwo ma licencję na używanie znaku Przekreślonego kłosa od AOECS?
Ostatnio zmieniony pn 23 maja, 2011 20:08 przez piwobezglutenowe, łącznie zmieniany 2 razy.
piwobezglutenowe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn 23 maja, 2011 15:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: piwobezglutenowe »

Ma licencję, każda partia towaru jest badana, chętnie prześlę wyniki badań wg których stężenie glutenu w butelce jest 4 razy mniejsze niż nakazuje norma, tj. 5 mg/kg
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

cena jest zaporowa lekko...
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

To jest wszystko paranoja z tymi cenami... W Hiszpanii butelka Estrelli damm bezglutenowej kosztuje w sklepie około 1 euro, kiedyś chyba nawet kupiłam za 80 centów... W sklepie internetowym odrobinę drożej: http://www.latiendasingluten.com/tienda/Catalog/show/estrella-damm-daura-153
Obrazek
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

Ceny piwa są rozbrajające, zdrecydowanie za wysokie.
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Myślę, że z biegiem czasu ceny polecą w dól jeśli oczywiście pojawi się drugi producent piwa, wtedy będzie jakaś konkurencja...a jak narazie można raz na jakiś czas jedną buteleczkę zasmakować:)
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Cena powala. Jakoś nie przeszłoby mi przez gardło za tą cenę ;) Poczekam na tańsze czasy
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Rafal_tata pisze:cena jest zaporowa lekko...
A zauważyłeś, że ta astronomiczna suma, to jest cena za całą skrzynkę ?

Za butelkę 0,33 l liczą sobie 11,30 zł. Sporo, ale tyle samo potrafi kosztować paczka pieczywa od Schara.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Magdalaena pisze: A zauważyłeś, że ta astronomiczna suma, to jest cena za całą skrzynkę ?
Nie, nie zauważyłem, bo to cena za butelkę :) Tak, jak napisałaś: 11,30 za 0,33l. Wg mnie cena jest zaporowa.
Buena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt 30 lip, 2010 17:25
Lokalizacja: Warszawa

Piwo.

Post autor: Buena »

Zgadza się - cena wysoka, jednocześnie postanowiłam spróbować... po roku na diecie przyjemnie poczuć smak piwa. Nie przypomina on czeskich piw, które jeszcze bezkarnie piłam przed rokiem. Nie jest też w smaku podobne do piwa polskiego. Z cech charakterystycznych - bardzo się pieni. Sięgnę pewnie po kolejną butelkę. Z informacji dodatkowych: sklep sprawnie realizuje zamówienie.
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

Ja piłam pierwszy raz piwo bg MONGOZO mniam mniam owszem troszkę odbiega od tych z glutenem ale polecam :564: Piwo jest zdecydowanie za drogie.
ODPOWIEDZ