ankieta do pracy magisterskiej

Tu można umieszczać ogłoszenia drobne. Podlegają one wstępnej moderacji. Za ich treść Stowarzyszenie nie odpowiada.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
karolinalink2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 20 lut, 2018 21:17

ankieta do pracy magisterskiej

Post autor: karolinalink2 »

Witam serdecznie !
Jestem studentką studiów magisterskich i piszę pracę magisterską której tematem jest "funkcjonowanie dziecka z alergią pokarmową w edukacji wczesnoszkolnej" Celem moich badań jest pokazanie jak funkcjonuje dziecko będące na diecie bezglutenowej, sama na co dzień mam kontakt z dziećmi które mają celiakę i wiem że wcale nie jest to łatwe dlatego bardzo proszę o wypełnienie ankiety i odesłanie mi na meila karolinaratajska2@wp.pl


1. Proszę podać miejsce zamieszkania.

2. Jak długo Pani dziecko jest na diecie bezglutenowej?

3. Wiek dziecka.

4. Czy dziecko miało problemy z zaakceptowaniem diety ?
tak
nie

5. Czy wprowadzenie diety wiązało się z zmianami w życiu codziennym?
tak, jakie
nie

6. Czy Pani/pana zdaniem dziecko może dobrze funkcjonować na diecie bezglutenowej w szkole ?
tak
nie
czasami

7. Czy często zdarzają się sytuacje braku zrozumienia/empatii wśród innych osób nie będących na diecie?
tak
nie
czasami

8. Czy dziecku znana jest charakterystyka diety eliminacyjnej i potrafi samodzielnie ocenić, czy może spożyć dany produkt?
Tak
nie

9. Czy przestrzeganie diety ma wpływ na relacje z rówieśnikami dziecka?
Tak, dlaczego?...
nie

10. Czy w szkole napotkała Pani/Pan trudności z przestrzeganiem diety bezglutenowej?
Tak
nie
bywają czasem takie sytuacje, jakie?

11. Czy wychowca córki/syna interesował się zasadami przestrzegania diety bezglutenowej.
tak
nie

12. Jeśli są organizowane wycieczki szkolne czy nauczyciel uwzględnia dietę dziecka?
tak
nie




13. Przy organizowaniu wspólnych imprez klasowych dostarcza Pani posiłki dla dziecka ?
tak
nie
czasami

14. Czy sklepik szkolny jest zaopatrzony w produkty bezglutenowe?
tak
nie
nie wiem
15. Czy stołówka szkolna gwarantuje posiłki bezglutenowe w szkole Państwa dziecka?
tak
nie
dostarczamy sami
ODPOWIEDZ