Ważne rozmowy o celiakii i glutenie u „Lekarzy”

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7707
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Ważne rozmowy o celiakii i glutenie u „Lekarzy”

Post autor: Leeloo »

Wizyta u „Lekarzy” tuż przed dniem urodzin… Kto by chciał sprawić sobie taką przyjemność!

Chyba, że w szczytnym celu, a tak właśnie było, gdy nasza prezes Małgorzata Źródlak odwiedziła twórców kanału „Lekarze” na YouTube. Efektem tego spotkania są dwie ważne, choć prowadzone na luzie, rozmowy: o celiakii oraz o glutenie.

Pierwszą z nich, w cyklu „Health Talk” możecie już obejrzeć. Jest w niej mowa m.in. o tym, jakie są objawy celiakii, w jakim wieku najczęściej jest diagnozowana i jak ten proces przebiega, czy jest uleczalna, a nawet czy może zabić.

Premiera drugiej rozmowy, tym razem na temat glutenu i żywności bezglutenowej, odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 października o godz. 18.00 na kanale „Lekarze” na YouTube.

„Lekarze” to projekt stworzony przez Magdalenę Krajewską (Instalekarz) i Michała Domaszewskiego (Doktor Michał) z myślą o zdrowiu. Autorzy opowiadają o medycynie z ludzkiej strony – bez niezrozumiałych haseł i diagnoz, przybliżając lekarski gabinet do domów i dając możliwość stałego kontaktu w trapiących sprawach. „Lekarze” są po to, by pomóc widzom dbać o zdrowie.

https://celiakia.pl/wazne-rozmowy-o-cel ... u-lekarzy/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ