Podzielmy się wrażeniami na temat naszej książki!

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8087
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Podzielmy się wrażeniami na temat naszej książki!

Post autor: Leeloo »

W zeszłym roku postanowiliśmy przygotować dzieciom na diecie bezglutenowej wyjątkowy prezent. Podczas spotkań świątecznych i karnawałowych do ich rąk trafiła książka „Ola, Franek i Gucio Gluten. Bezglutenowa lektura obowiązkowa”. Już niedługo książkę otrzymają też wszyscy zainteresowani członkowie Stowarzyszenia, którzy zamówili ją podczas zapisów na akcję wysyłkową.

Jesteśmy bardzo ciekawi czy książka się podoba. Dlatego bardzo prosimy dzieci i rodziców do podzielenia się opiniami na jej temat, będzie nam bardzo miło.

Recenzja lub opinia może mieć formę rysunku, tekstu, tekstu ze zdjęciem lub samego zdjęcia, np. przedstawiającego miejsce, w jakim czytana jest książka itp. Prosimy przesyłać je mailem na adres info@celiakia.pl.
lub pocztą na adres:
Polskie Stowarzyszenie sób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, ul. Na Uboczu 28 lok. U-C4, 02-791 Warszawa.

Najciekawsze recenzje, rysunki i zdjęcia zostaną opublikowane w najnowszym numerze magazynu Bez glutenu, a także na naszej stronie i w mediach społecznościowych Stowarzyszenia. Dlatego jeśli autor jest zainteresowany publikacją, do maila prosimy dołączyć zgodę na wykorzystanie tekstu i/lub zdjęć o treści:
„Oświadczam, że jestem autorem przesłanego tekstu/zdjęcia. Wszelkie wynikające stąd prawa własności intelektualnej przynależą mnie oraz nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację tekstu/zdjęcia w magazynie Bez glutenu, wydawanym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Stowarzyszenia”.

W przypadku przesłania zdjęcia z wizerunkiem autorzy proszeni są o dołączenie zgody na nieodpłatne wykorzystanie wizerunku tej osoby podpisane przez nią samą (osoby dorosłe) lub rodziców/opiekunów prawnych, do publikacji w magazynie Bez glutenu.

Zastrzegamy, że opublikowane zostaną jedynie wybrane utwory, ale ze wszystkimi się zapoznamy z wielkim zainteresowaniem i z góry za wszystkie bardzo dziękujemy g:)

Na prace, które mają szanse znaleźć się w kolejnym numerze Bez glutenu czekamy do 16 lutego.
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ