MAGAZYN "Bez glutenu"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

MAGAZYN "Bez glutenu"

Post autor: Rafal_tata »

Rozpoczęliśmy wydawanie czasopisma dla celiaków i osób na diecie bezglutenowej :)
W następnym tygodniu zaczniemy wysyłkę pierwszego numeru.
Oto pilotująca okładka :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony pt 26 mar, 2010 10:46 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

Czy to będzie rocznik?
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Jeszcze nie wiemy jak często będzie się nasza gazeta pojawiać, przygotowujemy ją sami i nie jest to nasz jedyny projekt, tylko jeden z wielu. :D

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej reakcji i zachęcamy do współpracy redakcyjnej.
I teraz ważna informacja:

Wszyscy członkowie Stowarzyszenia płacący regularnie składkę członkowską (30 zł/rok) otrzymają pismo bezpłatnie.

Jeśli ktoś nie pamięta czy zapłacił czy nie zawsze może się do nas zwrócić po informacje na ten temat (info@celiakia.pl).

Jeśli ktoś chce otrzymać bezpłatnie nasze czasopismo ( i jego następne numery, a także inne przesyłki, które otrzymują regularnie członkowie), uczestniczyć w tworzeniu naszej społeczności w wielu miastach Polski, brać udział w spotkaniach i warsztatach (wkrótce już być może we wspólnych wyjazdach) i w coraz większym stopniu korzystać z tego, że coś się zaczęło w temacie celiakii i diety bezglutenowej w Polsce dziać zawsze może się do Stowarzyszenia zapisać. :D

Zapraszamy każdego - i tych co nie lubią się zrzeszać też :) Popytajcie członków Stowarzyszenia z tego forum czy warto :) Uważamy za dalece sprawiedliwe, aby członkowie Stowarzyszenia jak najwięcej korzystali z faktu, że się zapiszą.
Obrazek
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Gratuluję <brawo> Będę czekać z niecierpliwością na przesyłkę. :)
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

super wiadomość, już wyczekuję listonosza :)
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Jestem dumna, że mogę być członkiem tak prężnie i dynamicznie rozwijającego się Stowarzyszenia. Wielkie ukłony w kierunku osób tak ogromnie zaangażowanych :)
Obrazek
Awatar użytkownika
elevinka86
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: śr 21 lis, 2007 16:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: elevinka86 »

A czy tzn że osoby które nie są w Stowarzyszeniu nie mają możliwości np. zakupienia tego czasopisma? W jaki sposób będzie ono rozpowszechnione?
Chwytaj dzień :)))
nawet ten na diecie :P

Obrazek
chypre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: śr 11 cze, 2008 09:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chypre »

Miałam możliwość obejrzenia całości w wersji elektronicznej - super :) Kochani jesteście wielcy, przecież to nie jedyny projekt a każdy dopracowany i w ogóle, to tytaniczna praca, chylę czoła. I też jestem dumna.
Awatar użytkownika
Katarzyna35
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009 18:06
Lokalizacja: Łomianki k.Warszawy

Post autor: Katarzyna35 »

Cecylia pisze:Jestem dumna, że mogę być członkiem tak prężnie i dynamicznie rozwijającego się Stowarzyszenia. Wielkie ukłony w kierunku osób tak ogromnie zaangażowanych
zgadzam się z Cecylia, w 100% i oczekuję z niecierpliwością naszego pisemka :)
Małgorzata pisze:Zapraszamy każdego - i tych co nie lubią się zrzeszać też Popytajcie członków Stowarzyszenia z tego forum czy warto

WARTO , WARTO i jeszcze raz WARTO :D przecież to wszystko dla naszego wspólnego dobra , będe powtarzać z uporem maniaka, nawet jak ktoś czuje że nie potrafi wiele zdziałać , tak jak np. ja , to przez sam fakt że jest w Stowarzyszeniu też pomaga , bo Ci którzy mają siłę i chcą, mają w nas poparcie, że jest tyle osób dla których warto. A instytucje, firmy, producenci może prędzej zrozumieja/zauważą , że jest tyle osób dotknietych problemem i że takiej ilości osób nie można bagatelizować, że dla tylu ludzi warto tworzyć specjalne menu w restauracjach, znakować produkty itp , itd .... :)
Obrazek
Mazia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 10:12
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

Post autor: Mazia »

Ja z tym samym pytaniem co koleżanka czy można będzie zakupić to czasopismo nie będąc członkiem Stowarzyszenia?
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Myślę, że będzie można zakupić czasopismo (poinformujemy z pewnością o takiej możliwości), ale najpierw wyślemy bezpłatne egzemplarze naszym członkom, także tym, którzy na bieżąco się zapisują (codziennie praktycznie!!! - cieszymy się bardzo) :)

Zdecydowana większość pierwszego nakładu rozejdzie się wśród naszych członków, sympatyków i współpracujących z nami lekarzy z całej Polski. Chcielibyśmy bardzo aby "Bez glutenu" było dostępne dla wszystkich, ale na razie nie stać nas na to...
Obrazek
Danuta Wojciechowska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr 14 paź, 2009 21:55
Lokalizacja: Dęblin

Czasopismo-świetny pomysł.

Post autor: Danuta Wojciechowska »

Bardzo się ciesze ze czasopismo bedzie dostępne.Oczekuję i z góry bardzo dziękuję.
Jezeli bedzie mozna zapronumerowac na stałe byłoby super!
Pozdrawiam wszystkich a szczególnie redaktorów czasopisma.
grubymiś
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 281
Rejestracja: sob 12 gru, 2009 19:33
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: grubymiś »

Nie jestem w Stowarzyszeniu, ale także jestem bardzo zainteresowana zakupem czasopisma.
Bardzo proszę o informacje, gdzie będzie można je zakupić. Dobra byłaby sprzedaż wysyłkowa dla wszystkich chętnych.
Awatar użytkownika
ES
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: śr 16 gru, 2009 17:35
Lokalizacja: woj.Mazowieckie

Post autor: ES »

grubymiś zgadzam się z Tobą całkowicie:) Ja także jestem zainteresowana :)
Może zedrzesz sobie łokcie i kolana,
ale warto jeśli uda się trafić w dziesiątkę...
-Mia Hamm-
-Na diecie od Kwietnia 2010- Października 2010
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

A ja czekam na to czasopismo z ogromną niecierpliwością ;) :D
ODPOWIEDZ