Ruszamy z pracą nad „Bez glutenu” nr 15 i przypominamy o składkach!

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8082
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Ruszamy z pracą nad „Bez glutenu” nr 15 i przypominamy o składkach!

Post autor: Leeloo »

Początek roku to czas, kiedy, po pierwsze, powstaje kolejny numer naszego magazynu „Bez glutenu”. A po drugie – wtedy też przypominamy wszystkim osobom należącym do Stowarzyszenia, że mogą już wpłacać swoją składkę członkowską za 2024 rok.

Przypominamy, że otrzymanie kolejnego numeru naszego magazynu (ale też udział w konferencjach, spotkaniach, webinarach itd.) to przywileje członków naszego Stowarzyszenia. Tych, którzy regularnie wpłacają składkę członkowską – 40 zł na rok. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, jeśli robicie to na początku roku, bo ułatwia to nam pracę: wysyłkę magazynu, zapisywanie chętnych na poszczególne wydarzenia itd.

Przypominamy, że nowy numer magazynu „Bez glutenu” otrzymają osoby, które mają uregulowane wszystkie składki. Ważny jest też aktualny adres korespondencyjny w naszej bazie – prosimy o podanie nam wszelkich zmian.

Składkę członkowską można opłacić online (link na dole) lub tradycyjnym przelewem na konto:
Bank PKO BP SA
36 1020 1169 0000 8502 0105 5615
tytułem: „(imię i nazwisko członka Stowarzyszenia) – składka członkowska za rok ….”

Składka członkowska wynosi 40 zł na rok. Jeśli chcesz sprawdzić, czy nie zalegasz z opłatą, wyślij maila z pytaniem na adres: l.rymsza@celiakia.pl.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pamiętają o swojej składce i regularnie raz w roku ją opłacają. Składki członkowskie stanowią ogromnie ważny element budżetu Stowarzyszenia i wsparcie jego misji. Zmienianie naszego kraju w przyjazny osobom na diecie bezglutenowej nie jest możliwe bez finansów. Składka członkowska jest niczym własna cegiełka, którą każdy z nas buduje Stowarzyszenie i wspiera codziennie podejmowane działania.

https://celiakia.pl/ruszamy-z-praca-nad ... skladkach/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ