Mój mikołajkowy pierniczek – konkurs dla dzieci!

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Mój mikołajkowy pierniczek – konkurs dla dzieci!

Post autor: Leeloo »

:mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:
Kochane Dzieci! Zwykle z okazji bezglutenowych mikołajek organizujemy dla Was spotkania w różnych miastach. Teraz niestety jest to niemożliwe, dlatego zapraszamy Was do wspólnej zabawy na odległość. Będą też upominki od Świętego Mikołaja! <prezent> <prezent> <prezent>

Tematem przewodnim zabawy jest „Mój mikołajkowy pierniczek”

Zapraszamy Was do przygotowania i specjalnego ozdobienia bezglutenowych świątecznych pierniczków. A potem wybierzcie najpiękniejszy i poproście o zrobienie zdjęcia. Na zdjęciu może być widoczna Wasza uśmiechnięta buzia z przygotowanym smakołykiem lub sam pierniczek (albo pierniczki jeśli nie możecie zdecydować się, który jest najładniejszy Zachęcamy by zdjęcie było zrobione w mikołajowej czerwonej czapce :mikolaj:

Nagrodą za udział w zabawie będzie upominek, który otrzymacie pocztą oraz publikacja zdjęcia na stronie Stowarzyszenia w dniu mikołajek czyli 6 grudnia. Ze wszystkich Waszych zdjęć powstanie niepowtarzalny mikołajkowy kolaż.

Informacje dla rodziców:
Zdjęcia prosimy wysłać do 30 listopada 2020 r. na adres: zgloszenia@celiakia.pl.
W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię dziecka będącego na zdjęciu oraz adres korespondencyjny do wysłania nagrody. Prosimy o nadsyłanie zdjęć w rozszerzeniu jpeg w jak najlepszej jakości. Krótszy bok zdjęcia musi mieć nie mniej niż 1200 pikseli.
W przypadku nadesłania wielu zdjęć informujemy, że do publikacji wybierzemy tylko jedno. Przypominamy rodzicom, że należy mieć uregulowaną składkę członkowską aby móc uczestniczyć w zabawie.

Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zabawy.
Razem ze zdjęciem z widocznym wizerunkiem dziecka prosimy o przesłanie zgody (załącznik do regulaminu) na publikację wizerunku na stronie i w social mediach Stowarzyszenia.
Regulamin zabawy i zezwolenie na wykorzystanie wizerunku dziecka tutaj:
https://celiakia.pl/moj-mikolajkowy-pie ... la-dzieci/


:santa:
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Mój mikołajkowy pierniczek – konkurs dla dzieci!

Post autor: Leeloo »

Finał zabawy „Mój mikołajkowy pierniczek”, zobaczcie ten cudny kolaż!

https://celiakia.pl/final-zabawy-moj-mi ... ierniczek/
ODPOWIEDZ