„Celiakia – mistrzyni w chowanego” – webinarium z gastroenterologiem

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7678
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

„Celiakia – mistrzyni w chowanego” – webinarium z gastroenterologiem

Post autor: Leeloo »

:sylwester: :sylwester: :sylwester:
Z okazji 16. Międzynarodowego Dnia Celiakii gościem naszego webinarium będzie dr hab. n. med. Wojciech Marlicz, lekarz gastroenterolog. Spotkanie odbędzie się 11 maja 2021 (we wtorek) o godzinie 18:00. Porozmawiamy o maskach, jakie potrafi przybrać celiakia.

Większość osób z celiakią ma symptomy choroby spoza układu pokarmowego, co sprawia, że latami poszukują prawidłowej diagnozy. Dlatego podczas naszego webinarium Pan Doktor skupi się na objawach celiakii, które zazwyczaj nie są z nią kojarzone, a w praktyce zdarzają się bardzo często. Zachęcamy by poinformować o webinarium osoby z rodziny lub znajomych. Wszystkich, którzy mają niezdiagnozowane problemy ze zdrowiem i latami chodzą od lekarza do lekarza. Po wykładzie Pan Doktor będzie odpowiadał na pytania uczestników webinarium.

Dr hab. n. med. Wojciech Marlicz pracuje w Klinice Gastroenterologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest również członkiem American College of Gastroenterology i Royal College of Physicians w Edynburgu. W Polsce reprezentuje Europejskie Towarzystwo Medycyny Stylu Życia.

Webinarium jest bezpłatne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych i potrwa ok. 2 godziny. Obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona do 200 uczestników, dlatego decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Każda zarejestrowana osoba będzie mogła na żywo obejrzeć spotkanie na naszym kanale na YouTube. Nagranie z webinarium udostępnimy na określony czas wszystkim zarejestrowanym osobom.

Serdecznie zapraszamy! Webinar jest częścią naszych tegorocznych obchodów 16. Międzynarodowego Dnia Celiakii.

Rejestracja na webinarium:
https://celiakia.pl/celiakia-mistrzyni- ... erologiem/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ