Bunt? Wycofanie? Smutek? Zapraszamy na webinar o emocjach dziecka na diecie

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7715
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Bunt? Wycofanie? Smutek? Zapraszamy na webinar o emocjach dziecka na diecie

Post autor: Leeloo »

Celiakia jest towarzyszką na całe życie. Diagnoza stawia przed dzieckiem i rodzicami nowe wyzwania. Jak rozmawiać o chorobie i diecie w szkole? Jak znaleźć równowagę emocjonalną? Czym grozi nadmierna koncentracja na jedzeniu? Zapraszamy na bezpłatny webinar z psychodietetykiem dla członków Stowarzyszenia.

Naszym gościem po raz kolejny będzie Małgorzata Pietras-Mrozicka*, psycholog i psychodietetyk. Zapraszamy we wtorek 15 lutego 2022 r. w godzinach 11:00-12:30. Porozmawiamy o tym, jakim wyzwaniem są szkoła i przedszkole, o relacjach rówieśniczych, o emocjach dzieci towarzyszących diecie bezglutenowej.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Źródlak, prezes Stowarzyszenia. Po wykładzie przewidujemy czas na sesję pytań uczestników – zapraszamy!

Wydarzenie przeznaczone jest dla członków Stowarzyszenia (z uregulowanymi składkami członkowskimi), obowiązuje rejestracja. 25 stycznia za pośrednictwem newslettera prześlemy wszystkim członkom link do rejestracji na webinar. Z myślą o osobach, które za[piszą się w najbliższych dniach informację wyślemy ponownie 8 lutego 2022 r. Rejestrację prowadzimy do 14 lutego 2022 r. do godziny 11:00.

Osoby, które nie są członkami Stowarzyszenia, a chcą wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy do dołączenia do nas. O tym, jakie dodatkowe korzyści wiążą się z członkostwem piszemy tutaj. Chętnych prosimy o przesłanie deklaracji członkowskiej i potwierdzenia wpłaty składki członkowskiej najpóźniej do poniedziałku 7 lutego 2022 r. na adres deklaracje@celiakia.pl.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona do 200, decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Jednakże każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania.

Link do nagrania prześlemy dzień po webinarze (w przypadku nieotrzymania wiadomości prosimy sprawdzić folder SPAM).

Zapraszamy!

*Małgorzata Pietras-Mrozicka jest psychologiem oraz terapeutką Resources Therapy RT®. Specjalizuje się w psychodietetyce. Pomaga osobom, które doświadczają trudności w relacji z jedzeniem w gabinecie PsychoDietoTerapia. Życie na diecie bezglutenowej w celiakii bada naukowo w ramach doktoratu na Uniwersytecie Łódzkim. Jest autorką licznych publikacji naukowych o radzeniu sobie z emocjami na diecie leczniczej w celiakii i innych chorobach. Prywatnie ona sama oraz jej dzieci są na diecie bezglutenowej z powodu celiakii.
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ