Lekarze polecani

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magdusia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 27 lis, 2008 12:14
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy

Post autor: magdusia »

Jakiego lekarza polecilibyscie mi w Warszawie,ktory zna sie na CU i celiakii???
Pytam,bo chce zmianic lekarza.
Magda.
Colitis Ulcerosa+Celiakia.
Na diecie od 15.12.2008r.
beela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 13:42
Lokalizacja: koło

Post autor: beela »

Polecam dr Hozyasza z CZDZ w Warszawie.Zajmuje sie celiakia.
auralka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 01 sty, 2009 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: auralka »

Niedawno przeprowadziłam się z synem do stolicy i muszę mu zmienić lekarza, dlatego mam pytanie jakie sa terminy oczekiwania na wizytę u dr Dziechciarza na nfz?
Awatar użytkownika
magdusia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 27 lis, 2008 12:14
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy

Post autor: magdusia »

beela pisze:Polecam dr Hozyasza z CZDZ w Warszawie.Zajmuje sie celiakia.
Leczy on dorosłych,czy tylko dzieci?
Magda.
Colitis Ulcerosa+Celiakia.
Na diecie od 15.12.2008r.
Gośka lost
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:10
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post autor: Gośka lost »

Ja poszukuje lekarza z Rzeszowa lub okolic. Będe wdzieczna za jakiekolwiek informacje
ania_sb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn 29 wrz, 2008 09:55
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: ania_sb »

A jaki dobry lekarz do dzieci jest w Poznaniu {chodzi o gastrologa}? W Lesznie przychodnie
przyszpitalne ponoć będą nieczynne,prosze o informacje.
asiaros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 14 paź, 2007 20:16
Lokalizacja: poznan

Post autor: asiaros »

Chodzę z synkiem na SZpitalną do dr. Beaty Klincewicz {POZNAŃ} POLECAM
beela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 13:42
Lokalizacja: koło

Post autor: beela »

Magdusia z tego co wiem to tez leczy doroslych.jak chcesz szczegoly czy telefon to daj znac.Mnie do tego dr skierowala pani docent z Warszawy.Bardzo pozytywnie go odebralam; jest konkretny,slowny,dostepny i naprawde stara sie pomoc i oczywiscie wiedze na temat diety rowniez posiada. :)
aga3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw 20 lis, 2008 11:49
Lokalizacja: woj.opolskie

Post autor: aga3 »

Ja poszukuje ,, dobrego" lekarza z woj.opolskiego.Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
graziula
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wt 27 lut, 2007 22:41
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Trójmiasto

Post autor: graziula »

Pilnie poszukuję gastroenterologa z Trójmiasta, może być gabinet prywatny. chciałabym zrobić gastroskopię i kolonoskopię. Przeprowadziłam się z Warszawy i tu nikogo nie znam. Będę wdzięczna za namiary. Pozdrawiam
Maja113
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob 16 cze, 2007 18:49
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Maja113 »

Witam wszystkich!
ja chciałam polecic nie tyle lekarza, ile poradnie dietetyczną na SGGW w Warszawie.
się strasznie męczyłam przez 1,5 roku na diecie super scisłej BG, a lekarze nie umieli wymyślić już nic prócz większej ilości leków i tego że "to pewnie nerowe"!
przypadkiem trafiłam na badania:
viewtopic.php?t=2652

i normalnie nie do wiary-zasada, że gdzie lekarz nie może tam dietetyka pośle jest super :P
tam w poradni dietetycznej na SGGW poświęcono mi bardzo dużo czasu i uwagi i zaproponowano diete. jestem na niej od 2 tygodni i poznaję nową jakość życia bez bólu, zwracania się jedzenia, wzdęć ! cudowne uczucie! nawet poszłam do pracy gdzie bedę przebywać z dużą ilością ludzi, ale już sie nie boję i nie wstydzę :D
naprawde, bardzo polecam jeśli ktoś ma kłopoty, niech się skontaktuje z Justyną Szymańską (link powyżej) i uda do poradni dietetycznej na SGGW!
Kaczucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 13 maja, 2008 20:38
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kaczucha »

Cześć ! Poszukje specjalisty z Rzeszowa który chociaż wie co to jest choroba Duhringa. Mój lekarz, pod którego skrzydłami byłam od dziecka zmarł jakieś 3 lata temu ( dr Romańczuk). Na ostatniej wizycie poinformował mnie, że nie mam na razie rzadnych objawów choroby i mogę normalnie jeść wszystko. Od tamtego czasu nie miałam rzadnych objawów nawet najmniejszych choroby.Powiem ,że nawet zapomniałam o tej chorobie. Przypomniałam sobie o niej jakiś rok temu kiedy zaczęliśmy sie z mężem starać o dziecko - niestety. Robliśmy już podstawowe badania i wszystko jest ok. W lipcu tego roku zrobiłam sobie także badzania na przeciwciała - ale niestety nie wiem czy lekarz u którego byłam po skierowanie na te badania jest kompetentny, ponieważ nawet nie wiedział ( a przecież jest specjalistą gastroenterologiem) co to jest ch. Duhringa. Powiedział wydzierając sie na mnie, że on nie musi znać wszystkich chorób tego świata.Zapytał mnie nawet: co ja od niego chcę i po co ja do niego przyszłam? Więc uświadomiłam go że potrzebuje skier. na przeciwciała. Z wielką łaską dostałam je ale długo sie zatsanawiał jaki rodzaj przeciwciał ma na nim zaznaczyć!!!!!Podsumowując: zrobiłam badania, nie wiem jakie są wyniki i czy lekarz - bałwan zaznaczył w skierowaniu odpowiednie przeciwciała, czekam na wizytę do niego na luty. BŁAGAM pomóżcie mi znależć lekarza na podkarpaciu!!
Odkąd zaczełam czytać wasze forum bardzo sie boję - bo piszecie ,że z tego sie nie wyrasta !! że to może doprowadzić do niepłodności nowotworów!!?A ja przez 10 lat normalnie jem i nic mi nie jest. Czy to możliwe ,że jeśli kiedyś jako dziecko, miałam skąpo objawowego duringa z zanikiem kosmków pierwszego stopnia(tylko), to jestem teraz zdrowa!!!!
Gośka lost
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:10
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post autor: Gośka lost »

Kaczucha, ja tez jestem z podkarpacia. Też leczyłam sie u dr Romańczuk, ale kiedy zmarł to zaczełam chodzić do dr Czosnkowej- Jakóbiec. To jest w szpitalu na Lwowskiej w Rzeszowie i to jest w przychodni dla dzieci.
Teraz jestem pełnoletnia i musze sie przepisac do przychodni dla dorosłych ale niestety nie znam żadnego. Wiec przyłączam sie do Twojej prośby
Kaczucha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 13 maja, 2008 20:38
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kaczucha »

Gośka lost . Nie chodź do dr Staniszewskiego , bo to ten o którym mowa w moim poście!!!!
Gośka lost
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:10
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post autor: Gośka lost »

Dzięki. Wiem ze w szpitalu na Lwowskiej są lekarze gastroenterolodzy anie nie wiem jeszcze jacy dokładnie i nie wiem czy zajmują sie oni celiakią
ODPOWIEDZ