Niski wzrost

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

dorota krypa
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: wt 04 paź, 2005 12:15

Post autor: dorota krypa »

A ile masz wzrostu, ja 158 (mama Ani )
dorota krypa
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: wt 04 paź, 2005 12:15

Post autor: dorota krypa »

Chłopcy rosną później, w 15 16 roku życia, albo i póżniej
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

A ja jestem niski i wszyscy mnie lubią ;)
No dobra, prawie wszyscy... :D

Nie Twoją winą jest, że masz celiakię. Nie Twoją winą jest, że jesteś niski (na razie). Nie Twoją winą jest także, że masz kolegów głąbów. To ich słabość, że potrafią Cię tak potraktować. Nie Twoja.

Bądź w czymś dobry... Jakiś sport? Może masz jakieś uzdolnienia?
Nie załamuj się, kiedyś to towarzystwo się zmieni, z wiekiem głupkowatość ludziom maleje (co prawda niektórym zostaje, ale to są beznadziejne wyjątki ;) ), niektórych znajomych nigdy nie spotkasz, gdy skończycie szkołę.

Trzymaj się, pozdrawiam.

PS. Mój kumpel ze średniej szkoły zawsze był niższy ode mnie. Aż do pewnych wakacji, kiedy to po nich spotkaliśmy się wszyscy i okazało się, że... jest wyższy ode mnie o głowę!!!

//posty przeniosłem do nowego wątku.
Ostatnio zmieniony pn 04 sty, 2010 16:09 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

Rafal_tata pisze:Bądź w czymś dobry... Jakiś sport? Może masz jakieś uzdolnienia?
O, tak, można rozwijać swoje pasje, zainteresowania, hobby i dojść do perfekcji, ba, nawet będąc amatorem, można dojść do poziomu profesjonalisty...
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Najłatwiej się usiąść i biadolić nad sobą, ale takiego postępowania nie polecam.
Trzeba się wziąć za siebie i do roboty a wtedy będą efekty :)
Kasia_Agata
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 95
Rejestracja: pn 04 sty, 2010 05:18

Post autor: Kasia_Agata »

Ja mam właśnie 150 cm wzrostu w kapeluszu jak to mówią. A nogę mam jak krasnal 34/35 :diabelek: . Taki już urok niestety. Ja dowiedziałam się teraz o chorobie i już nie urosnę. ale szczerze mówiąc w niczym to nie przeszkadza. Każdy jest inny. Wysocy mają problem bo kupują łóżka na metry :053: . Mój mąż ma 170 cm wzrostu i dobrze mi z tym że jest niski. Nie ma ludzi idealnych, no chyba że po operacjach plastycznych. Grunt to pozytywne nastawienie i kochanie siebie takimi jakimi jesteśmy. Jak nie zaakceptujemy sami siebie to jak inni maja nas lubić?
kamil03121994ara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt 22 gru, 2009 16:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kamil03121994ara »

A co zrobić, co i ile jeść, by szybko nabrać na wadze. Jem dość dużo, ale czuje że to nie wystarcza, jem dużo białka, co chwila coś podjadam, jak nie dawno się przyjrzałem ile je moj tata, to okazało się, że ja jem więcej, a mimo to wcale tego nie widać, czasami zastanawiam się co się dzieje z tym co zjadłem w moim żołądku?!! chciałbym szbciej przytyć, prosze o pomoc.
Ostatnio zmieniony pn 08 lut, 2010 15:03 przez kamil03121994ara, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil03121994ara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt 22 gru, 2009 16:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kamil03121994ara »

dzięki za odpowiedź! :)
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

kamil03121994ara pisze:dzięki za odpowiedź! :)
Wystarczy poszukać <:>>
Temat o tym, jak przytyć: viewtopic.php?t=1079&highlight=jak+przyty%E6
Obrazek
kamil03121994ara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt 22 gru, 2009 16:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kamil03121994ara »

Jak wiecie mam 157 wzrostu i 45 kg, nie dawno mój brat zakupił siłownie, mój brat ćwiczy, ja też bym chciał.. czy moge ćwiczyć przy tej wadze i wzroście? Czy to nie zachamuje mojego wzrostu??, bo jak wiecie muszę urosnąć bo jestem niski!! nie wiem co robić, czy ćwiczenie nie zaszkodzi mi??? prosze o pomoc :039:
Awatar użytkownika
Angy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009 17:40
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: Angy »

trochę ruchu nie zaszkodzi :) chłopaku, głowa do góry!:) tak jak pisali moi poprzednicy, nie przejmuj się pacanami ze szkoły. Gimnazjum to głupi okres w życiu i ludzie mają niezbyt poukładane w główkach (z wiekiem przechodzi!) także nie bierz do siebie tego, co mówią.
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną- jedynie dawka decyduje o tym. - Paracelsus
kamil03121994ara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt 22 gru, 2009 16:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kamil03121994ara »

Angy pisze:trochę ruchu nie zaszkodzi :) chłopaku, głowa do góry!:) tak jak pisali moi poprzednicy, nie przejmuj się pacanami ze szkoły. Gimnazjum to głupi okres w życiu i ludzie mają niezbyt poukładane w główkach (z wiekiem przechodzi!) także nie bierz do siebie tego, co mówią.
Nie zrozumiałaś pytania.. chdziło mi czy ćwiczenie na siłce przy 45kg i 157cm to dobry pomysł.. i czy nie zachmują mi ćwiczenia wzrostu!!?? Jestem chudy i nie wiem czy to dobry pomysł żeby ćwiczyć na poważnie!?? przosze o pomoc:)*
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

A może najpierw ustalmy, co to znaczy "ćwiczyć na poważnie"? I ile masz lat dokładnie, bo mi uleciało.
Awatar użytkownika
Angy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009 17:40
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: Angy »

15.. w pierwszym poscie jest napisane;]
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną- jedynie dawka decyduje o tym. - Paracelsus
Awatar użytkownika
Malia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 301
Rejestracja: śr 10 lut, 2010 18:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Malia »

Angy pisze:15.. w pierwszym poscie jest napisane;]
Pod nickiem też.;P
"Lekarze ignorują fakt, że różne osoby różnią się między sobą molekularną strukturą
i stosują schematyczne leczenie, nie uwzględniając tych różnic.
"
Linus Pauling
ODPOWIEDZ