Choroba Duringa

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ans
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt 16 gru, 2014 21:38

Re: Choroba Duringa

Post autor: ans »

witam,
ja juz opisywałam swoja przygodę w innym poście
http://www.celiakia.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=6772

nadal jestem na diecie, badania miałam robione na diecie mimo tego wyszły przeciwciała. Miałam tydzień temu kolonoskopie, nie ma celiakii ale opowiedziałam o moich wysypkach. Miałam je przewlekle od dwóch lat, raz wzięto wymaz i wynik - gronkowiec złocisty. wyleczyłam brzoza, imbirem i olejkiem tea tree.
Dalej,,,, raz mi wszystko powróciło ale pare sesji z olejkiem herbacianym i juz sie nie pojawilo.
Na nogach wysypki nie ma od parunastu tygodni, tylko sine plamy i blizny po poprzednich zadrapaniach.

Mam jeszcze hashimoto, wyniki mam ostatnio w normie, mialam anemie na poczatku odkrycia choroby wysypke od stop do glow, czuje ze teraz ta anemia wraca.

Czyli.... hashimoto, duringh i anemia.
Lekarz nie stwierdzil tego na 100% ale powiedział żebym trzymała się diety ale prowokacje trzeba będzie zrobić aby wykonać gastroskopie i iga jeszcze raz i caly panel.

Z chęcią bym się tego podjęła pojadła sobie gluten piwka normalnego sie napiła ale wysypki ktore temu i bole brzucha towarzyszyly psychicznie mnie doprowadzały do stanów depresyjnych i skrajnych zachowań, nieprzepasanych zadrapanych nocy i kołdry we krwi. Nie jestem skora tego robić bo boje sie ze to wszystko wroci.

Oprocz tego mam zaburzenia okresu, nie mam 2,3 miesiace potem jest bardzo slaby i znouw nie ma. Wyproznienia czasem raz na tydzien ... i bol brzucha mimo diety.
Szuka osoby ktora sobie radzila z takimi rzeczami i jest w stanie cos poradzic.
Biore leki od gastrologa - Zirid, Cholestil i plyn do picia Duphalac. Poprawa - malutenka, drugi tydzien zazywam te leki zgodnie z zaleceniem.

Wdzieczna za pomoc.
An
ODPOWIEDZ