Lekarz Warszawa

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Lekarz Warszawa

Post autor: Monika23 »

Witajcie,
mam zdiagnozowaną celiakie od dzieciństwa, gdy byłam dzieckiem chodziłam do lekarza, z czasem zaprzestałam bo wiadomo, trzeba przestrzegać diety, leków nie ma.
Postanowiłam odwiedzić gastrologa bo parę dobrych lat minęło od ostatniej wizyty.
Mam skierowanie na Wołoską. Kogo możecie polecić z tego szpitala? Niestety mam niemiłe doświadczenia, że niektórzy gastrolodzy nie mają pojęcia o tej chorobie, dlatego wolę trafić do kogoś kto będzie wiedział o czym mówię.
Czy ktoś z Was leczy się w szpitalu MSWiA i może doradzić do kogo iść a kogo unikać?
Z góry dziękuję za pomoc :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Lekarz Warszawa

Post autor: Leeloo »

Tam interesują ich raczej choroby z działu NZJ (nieswoiste zapalenie jelit).
SKierowanie jest wypisane konkretnie pod ten adres, nie można go wykorzystać w innej przychodni?
Awatar użytkownika
Monika23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: sob 26 mar, 2005 12:00
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Lekarz Warszawa

Post autor: Monika23 »

Leeloo pisze: czw 21 paź, 2021 11:22 Tam interesują ich raczej choroby z działu NZJ (nieswoiste zapalenie jelit).
SKierowanie jest wypisane konkretnie pod ten adres, nie można go wykorzystać w innej przychodni?
Najpierw było właśnie do konkretnej, ale ponieważ był błąd, zostało przepisane i już nie ma, że na Wołoską.
Gdzie i do kogo w takim razie warto się zapisać?
Obrazek
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Lekarz Warszawa

Post autor: Leeloo »

Może poczytaj opinie o gastrologach z Warszawy na znanylekarz.pl, w ich profilach podane są jednostki chorobowe, które leczą oraz miejsca, w których przyjmują - często pracują w obu sektorach - publicznym i prywatnym.
ODPOWIEDZ