ból głowy

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smerfetka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: ndz 02 lip, 2006 13:44
Lokalizacja: Zabrze

ból głowy

Post autor: smerfetka »

Opisze problem, bo tak się zastanawiam czy powodem jest gluten. Wczoraj wieczorem bardzo rozbolała mnie głowa, dosłownie cała a najbardziej w potylicy! Położyłam się i jakoś próbowałam zasnąć. Brzuch też mnie trochę bolał, ale nie tak bardzo jak głowa. Obudziłam się o 6 i to znowu tak bolało ;( Wstałam po 9 , zjadłam kanapkę z masłem, bo straciłam apetyt i wzięłam tabletkę i już tak nie boli. Wczoraj z koleżanką poszłyśmy na kawę i ja zamówiłam taką czekoladową z bitą śmietaną. Może ta kawa miała gluten i dlatego fatalnie się czułam? Co myślicie o tym?
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Czekolada jest znana z tego, że może zawierać gluten i to niekoniecznie w śladowych ilościach. Ten gluten nie znika, jeśli czekoladę wleje się do kawy. Bita śmietana, dopóki jest samą śmietaną, powinna być czysta. Ale diabli wiedzą co mogło być w tej na kawie.

Poza tym mogłaś struć się czym innym, niekoniecznie glutenem.
Ostatnio zmieniony sob 19 lut, 2011 14:18 przez titrant, łącznie zmieniany 1 raz.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
ODPOWIEDZ