Bardzo sporadyczne krwawienia

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
note4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob 16 cze, 2012 23:36
Lokalizacja: Polska

Bardzo sporadyczne krwawienia

Post autor: note4 »

Witam,

Tu moja historia:
1)viewtopic.php?t=1093&postdays=0&postorder=asc&start=165
2)viewtopic.php?t=4899

Oba powyższe tematy oczywiście NIEAKTUALNE już bardzo dawno / przestrzegane , zresztą po przeczytaniu posta każdy widzi .

Na początku sierpnia oraz dzisiaj miałem lekkie krwawienie , ból w okolicy klatki piersiowej, stres.
Pod koniec lipca miałem parę razy straszne "bóle brzucha" , właściwie także okolic , takie ,że prawie nie mogłem się ruszyć.

Dzisiaj zjadłem BEZGLUTENOWE lody Grycan 0,5l o smaku bodajże caffe latte , które w swoim składzie mają chyba 1% rozpuszczalnej kawy naturalnej czyli 5ml .
Czy jest możliwe , że to od tego dzisiejsze krwawienie ???? (kawa podobno strasznie wpływa na celiakię ?) , bo trochę się wystraszyłem , bo jak wspomniałem od dawna przestrzegam diety itd itd.

Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
alva_alva
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2067
Rejestracja: czw 12 sty, 2012 14:37

Post autor: alva_alva »

Krwawienie skąd? Z nosa, odbytu? Jesli z odbytu, to na pewno nie od lodów. Albo są to hemoroidy, które najczęściej czuć, są konkretne dolegliwości albo należy się udać na konkretne badania jelita grubego.

Robiłeś morfologię? Masz anemię?
note4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob 16 cze, 2012 23:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: note4 »

z odbytu,
0,5l lodów na CHYBA pusty żołądek w szybkim okresie czasu , na diecie "bezmlecznej" - żołądek mógł się bronić?
Awatar użytkownika
alva_alva
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2067
Rejestracja: czw 12 sty, 2012 14:37

Post autor: alva_alva »

Nie, nie mógł. To na pewno nie od lodów ani od stresu. Tym bardziej nie od diety bezmlecznej. Zrób badanie na krew utajoną w kale i idz z tym szybko do lekarza. Może to hemoroidy, ale to trzeba zbadać. Mogą być jakieś polipy z jelicie grubym, może być też choroba jelit pod nazwą Crohn np. Opcji trochę jest, ale nie ma co zwlekać z diagnostyką.Samo nie minie.
ODPOWIEDZ