a my do CZD jednak!!!

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mamimo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: śr 21 sty, 2004 20:03
Lokalizacja: Tarnów

a my do CZD jednak!!!

Post autor: mamimo »

I to najprawdopodobniej już w poniedziałek będziemy musieli stawić się na oddziale. Mój Michał znowu był chory. Tym razem, 2 tygodnie po dwu-tygodniowym pobycie w szpitalu złapał anginę ropną. Wziął serię 10 zastrzyków (skończył w sobotę) i na razie (tfu tfu) jest ok. Problem nadal stanowi brzuszek. Jest bardzo duży, silnie napięty, wiecznie wzdęty. Nie wiem, mam wrażenie, że albo dieta nie pomaga, albo jeszcze za wcześnie na poprawę. Stolce wprawdzie ok, ale brzuszek bolący nadal.
W związku z tym postanowiłam napisać list do profesorów w CZD w Wawie, wysłałam go wraz z pełną dokumentacją (wypisy ze szpitali, ksera kart chorobowych Miśka + wszystkie wyniki badań) no i dostałam telefoniczną odpowiedź, że mały wmaga natychmiastowej hospitalizacji i diagnostyki. Będzie miał swojego dietetyka, który w końcu ułoży mu jakiś jadłospis, będzie miał mnóstwo badań i może w końcu tą biopsję zrobią.
Tam nie ma czegoś takiego, że jak badania są ok to znaczy, że dziecko zdrowe. Tam szuka się przyczyny choroby do skutku!! I to mi się najbardziej podoba :)
Dlatego jedziemy i o kciuki prosimy!! Żeby go w końcu zdiagnozowali i to dobrze!
Pozdrawiam, Monika, mama Kubusia (06.02.2008), Michałka (ur. 26.03.2002) i Maksia (ur. 14.02.2000)
agastaga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: sob 29 maja, 2004 22:27
Lokalizacja: Kaczanowo

Post autor: agastaga »

Mam nadzieję, że wrócicie z diagnozą, że wreszcie wszystko się wyjaśni. Będę trzymać kciuki za was.
Agnieszka, mama Roberta z crohnem i nietolerancją glutenu
mamimo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: śr 21 sty, 2004 20:03
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mamimo »

dzieki :)
kciuki będą nam potrzebne
jak będę znać dokładny termin-dam jeszcze znać. I obowiązkowo po powrocie :)
Pozdrawiam, Monika, mama Kubusia (06.02.2008), Michałka (ur. 26.03.2002) i Maksia (ur. 14.02.2000)
Awatar użytkownika
Goja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw 06 sty, 2005 08:34
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Goja »

Ode mnie też powodzonka!!!

A jak będzie po wszystkim błagam o opis diagnozy po badaniach może coś z niego wyniosę dla mnie i synka.
U Olka jest dokładnie to samo co Twojego Michała i czuję się już tak bezradna że coraz częściej dopadaję mnie depresje.

Goja
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

Mamimo trzymamy kciuki .Musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem tego co zrobilas .Czy sama wpadlas na to zeby do nich napisac czy ktos ci to podpowiedzial ?
Prowokacja własnie sie zaczeła !
mamimo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: śr 21 sty, 2004 20:03
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mamimo »

No i mamy konkretną datę :)
Na oddziale gastroenterologii mamy być 1 marca przed godziną 11 :)))) Czyli wyjeżdżamy w poniedziałek w nocy. Będziemy jechać 7 godzin brrrrr dobrze, że w nocy, mały spał będzie :)

Pomysł z listem podowiedziała mi koleżanka. W sytuacji, gdy ja jestem dość daleko, tylko w taki sposób mogłam dokładnie przekazać wiadomości o synku. Teraz lekarze wiedzą na czym stoją, znają już całą historię, wiedzą jakie badania były robione, a jakie będzie trzeba "dorobić".
Na pewno dam znać jak będzie po wszystkim. Planowy pobyt ponoć do 5 dni. W Wawie dostępu do sieci mieć nie będę, tzn. w samej Wawie tak, ale w szpitalu już nie :)
Pozdrawiamy :)
No i przyznać muszę, zdenerwowani jesteśmy...
Pozdrawiam, Monika, mama Kubusia (06.02.2008), Michałka (ur. 26.03.2002) i Maksia (ur. 14.02.2000)
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Szerokiej drogi i oby do wyjasnienia!!!!!
mamimo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: śr 21 sty, 2004 20:03
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mamimo »

no to jedziemy!!!!!!!!!!
Jak wrócę to się odezwę. Planowo mam spać z małym na oddziale (tak mnie zapewniła pielęgniarka. Potrzebny będzie tylko materac i koc lu rozkładane krzesełko).

Dzisiaj na imię mam CYKORia..... :?
Pozdrawiam, Monika, mama Kubusia (06.02.2008), Michałka (ur. 26.03.2002) i Maksia (ur. 14.02.2000)
ODPOWIEDZ