gastroskopia w znieczuleniu ogólnym

Celiakia z medycznego punktu widzenia.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

gastroskopia w znieczuleniu ogólnym

Post autor: wieczorynka »

gastroskopia w znieczuleniu ogólnym, co o tym sądzicie? obawiam się ,że tym razem już nie dam rady na żywca. Psychicznie i fizycznie tego nie zniosę. Od dzieciństwa to badanie mi towarzyszy ale już mam serdecznie dość. Mieliście już w taki sposób w znieczuleniu robione to badanie? pochwalić się proszę.
Awatar użytkownika
xymi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: ndz 11 sty, 2015 22:35
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice

Re: gastroskopia w znieczuleniu ogólnym

Post autor: xymi »

ja się obawiałam iść do gastrologa ze względu na gastroskopię i związane z nią przeżycia o których słyszałam od znajomych. A znieczulenie ogólne podobno było tylko dla dzieci.
Kiedy już było naprawdę źle i musiałam w końcu udać się do gastrologa, okazało się, że można to badanie wykonać w znieczuleniu ogólnym. Nie zastanawiałam się ani sekundy :)
Doznania pozytywne. Nic nie pamiętam, zero bólu. Polecam
gnieka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 84
Rejestracja: pn 27 sty, 2014 18:07

Re: gastroskopia w znieczuleniu ogólnym

Post autor: gnieka »

jednak poszłam na żywca :) choć byłam bliska wydania tych pieniędzy na narkozę...trzęsłam się jak galareta...prosiłam o przytrzymanie głowy...ale za trzecim razem robiła mi kobieta i było super:)....ucieszyłam się,że wytrzymałam i w nagrodę ciucha sobie kupiłam;),następnym razem też tylko do niej...już tak się nie boję:)
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Re: gastroskopia w znieczuleniu ogólnym

Post autor: wieczorynka »

Jak dla mnie to duże przeżycie. Nic nie boli to fakt ale panicznie się boję tym razem.
Awatar użytkownika
Kania78
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 86
Rejestracja: śr 08 paź, 2014 11:32
Lokalizacja: Południowy wschód

Re: gastroskopia w znieczuleniu ogólnym

Post autor: Kania78 »

U Nas nie znieczulają do gastroskopii, pierwsza za mną, ciężko ją przeszłam a druga przede mną z biopsją. Na samą myśl o tym już mi nie dobrze :-(
"...zbudujmy enklawę przed codziennym stresem, i jak dzieci cieszmy się każdym sukcesem..."
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Re: gastroskopia w znieczuleniu ogólnym

Post autor: wieczorynka »

Nie rozumie jak można tak ludzi torturować :) dlaczego ci nie zrobili biopsji , po chamsku, gastroskopia to nie pobranie krwi i z tego co wiem to nie powinno się jej też za często wykonywać
MajaWN
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt 03 lut, 2015 11:31

Re: gastroskopia w znieczuleniu ogólnym

Post autor: MajaWN »

wieczorynka pisze:Nie rozumie jak można tak ludzi torturować :) dlaczego ci nie zrobili biopsji
Taż tak uważam, - dlaczego od razu biopsji nie było :(
ODPOWIEDZ