Celiakia u dzieci – webinarium z lekarzem 19.01.2021

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7678
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Celiakia u dzieci – webinarium z lekarzem 19.01.2021

Post autor: Leeloo »

Tematem naszego kolejnego webinarium jest celiakia u dzieci.
Gościem spotkania będzie dr n.med. Andrzej Stawarski. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 19 stycznia 2021 r. (wtorek) o godzinie 18:00.

Celiakia u dzieci może dawać różnorodne objawy, a nieleczona prowadzi do zaburzeń rozwoju i wielu powikłań. Dlatego tak ważne jest szybkie rozpoznanie choroby, przeprowadzenie odpowiedniej diagnostyki i prawidłowe postępowanie w późniejszym okresie.

Pan dr n. med. Andrzej Stawarski jest specjalistą chorób dzieci i gastroenterologii oraz kierownikiem Katedry i Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Podczas webinarium kompleksowo przedstawi temat celiakii u dzieci i odpowie na pytania uczestników.

Webinarium jest bezpłatne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych i potrwa od 1,5 do 2 godzin. Obowiązuje rejestracja. Zachęcamy by poinformować o webinarium osoby z rodziny lub znajomych, którzy poszukują informacji o celiakii u dzieci.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona (do 200 uczestników), dlatego decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania.

Link do zapisów:
https://celiakia.clickmeeting.com/celia ... i/register
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
Kamillaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn 05 kwie, 2021 21:16

Re: Celiakia u dzieci – webinarium z lekarzem 19.01.2021

Post autor: Kamillaa »

Czy ktoś spotkał się z tematem by dziecko mało rosło po pszenicy czy glutenie?
ODPOWIEDZ